Терористи Пушиліна взялися за масштабну «націоналізацію» ​нерухомості

ВІЙНА
30 квітня, 11:24
Терористи Пушиліна взялися за масштабну «націоналізацію» ​нерухомості
Фото: Google

На непідконтрольній Україні території Донеччини розпочали процес вилучення "безхазяйних" квартир, приватних будинків і нежитлових приміщень.

Відповідний указ ватажка донецьких терористів Дениса Пушиліна оприлюднило кремлівське пропагандистське видання "Donbass Today".

Упродовж наступних 10 днів окупаційна адміністрація має виявити та описати нерухоме майно, власники якого на сьогодні не проживають на постійній основі у так званій "ДНР".

Після вказаного "обліку" всі приміщення терористи планують передати на баланс муніципальних рад — фактично, "узаконити" самозахоплення для потреб окупантів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівські маріонетки наразі проводять мобілізацію на окупованих районах Донеччини.

вибір редакції
Читайте також:
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
27 жовтня, 13:22
Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на виборах до Державної Думи.
13 вересня, 13:13
Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.
02 серпня, 07:59
Перевізники їздили в ОРДЛО як до себе додому.
06 травня, 14:44
Кремлівські маріонетки з окупаційної адміністрації Луганська як по команді згори взялися нагнітати ситуацію у регіоні.
09 квітня, 08:59
Окупаційна адміністрація Донецька на чолі з ватажком терористів Денисом Пушиліним взялася за мобілізацію чоловічого населення.
02 квітня, 10:48