Кремлівські маріонетки проводять мобілізацію на окупованих районах Донеччини

ВІЙНА
02 квітня, 10:48
Кремлівські маріонетки проводять мобілізацію на окупованих районах Донеччини
Фото: Twitter

Окупаційна адміністрація Донецька на чолі з ватажком терористів Денисом Пушиліним взялася за мобілізацію чоловічого населення.

Фотодоказ відповідного указу голови бандформування "ДНР" оприлюднив воєнний кореспондент видання "Bild" Юліан Рьопке на своїй сторінці у Twitter.

Зазначається, що за вказівкою з Кремля Пушилін приховує мобілізацію під виглядом весняного призову всіх чоловіків віком від 18 до 29 років.

Кількість так званих призовників визначена 200 особами, які будуть проходити військову службу впродовж наступних 6 місяців безпосередньо на лінії розмежування.

Однак на думку Юліана Рьопке, реальна цифра мобілізованого чоловічого населення може бути значно більшою від зазначеної у документі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.

Кремлівські маріонетки проводять мобілізацію на окупованих районах Донеччини_1
вибір редакції
Читайте також:
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
27 жовтня, 13:22
Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на виборах до Державної Думи.
13 вересня, 13:13
Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.
02 серпня, 07:59
Перевізники їздили в ОРДЛО як до себе додому.
06 травня, 14:44
На непідконтрольній Україні території Донеччини розпочали процес вилучення "безхазяйних" квартир, приватних будинків і нежитлових приміщень.
30 квітня, 11:24
Кремлівські маріонетки з окупаційної адміністрації Луганська як по команді згори взялися нагнітати ситуацію у регіоні.
09 квітня, 08:59