Терористи з угруповання «Вагнер» вирізали ціле село у Буркіна-Фасо

КРИМІНАЛ
05.12.2023, 19:51
Терористи з угруповання «Вагнер» вирізали ціле село у Буркіна-Фасо
Фото: Foreign Policy

Їхній кривавий бізнес — смерть. І вони вправно це доводять на кожному континенті: від Бахмута до Банґі, від Каракаса до Джохара.

Мова про російське терористичне угруповання «Вагнер», яке знову вчинило масову бійню. Цього разу в одній із провінцій африканської країни Буркіна-Фасо, повідомляє телеканал CNN.

Згідно з даними моніторингової групи Європейської спілки, приблизно 100 цивільних осіб загинули під час різанини у селі Заонґо. Населений пункт знаходиться у північно-цетральному регіоні Буркіна-Фасо неподалік столиці країни.

Водночас установлено, що командували масовим убивством жінок, дітей і літніх людей білі чоловіки у балаклавах без розпізнавальних знаків добре завченою французкою мовою. Припускається, що це були представники угруповання «Вагнер».

Наголосимо, що поплічники навіки спочилого у пеклі Євгєнія Прігожина допомогли військовій хунті Буркіна-Фасо здійснити державний переворот. Тепер російські терористи отримають за це відповідну плату у вигляді природних і людських ресурсів.

Раніше «Останній Бастіон» інформував, як африканське відділення «Аль-Каїди» оголосило полювання на угруповання «Вагнер». На «чорному континенті» невдовзі спалахне справжня м'ясорубка, де африканці, араби, туареґи та бербери різатимуть заїжджих росіян.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
вчора, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58
Війна
Майор Олег Стегачов отримав вогнепальні поранення. Наразі в ГУР уточнюють, чи залишився він живий.
03 лютого, 17:03