Тихо прийшли, тихо пішли...

ВІЙНА
29.04.2022, 12:22
Тихо прийшли, тихо пішли...

Знищено залізничний міст в районі тимчасово окупованої Якимівки.

З'явилося відео зруйнованого напередодні мосту в районі тимчасово окупованої московитами Якимівки.

Цією залізницею доставлялася техніка, боєприпаси, паливо та продукти для окупаційної армії московії з тимчасово окупованого Криму.

Міст в Якимівці Мелітопольського району підірвали групи Руху опору Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Це був важливий логістичний об'єкт, який дозволяв російським окупантам нарощувати міць своїх підрозділів у напрямку Пологів, Токмака і Маріуполя.

Інформацією про успішну операцію поділився пресцентр Генштабу ЗСУ на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

"Зруйнований міст — результат роботи групи Руху опору ССО ЗС України. Для росіян це був важливий логістичний об'єкт на шляху з окупованого Криму до Мелітополя. Саме через нього ворог регулярно перевозив залізницею техніку, боєприпаси із кримського півострова на материкову частину України — в райони поки що зайняті росіянами", — повідомили в Генштабі.

Читайте також:
Війна
У тимчасово окупованій Херсонській області вибухнув легковий транспортний засіб зі співробітниками ФСБ і ЗС РФ.
08 вересня, 19:04
Війна
Російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.
30 серпня, 18:54
Війна
Прокремлівська маріонетка, який тимчасового виконує роль районного голови, тепер бігатиме пішки разом зі своїм каґалом.
15 червня, 20:19
Війна
Сама земля тимчасово окупованого українського Півдня палає під ногами загарбників і терористів із РФ, промовляючи помстою за злочини.
24 квітня, 21:18
Війна
Об'єднаний рух опору українців і киримли під назвою "Атеш" наводить жах на російських окупантів у глибокому тилу ворога.
12 березня, 20:27
Війна
Невідомі українські партизани не припиняють диверсійну діяльність на території тимчасово окупованого росіянами півострова.
23 лютого, 21:06