Тільки переконлива перемога України забезпечить мир в Європі

ВІЙНА
18.09.2023, 18:34
Тільки переконлива перемога України забезпечить мир в Європі

Завершити війну, розпочату РФ ще у 2014 році, неможливо жодними перемовинами, де жертву примушують відмовитися від власних земель.

На цьому наполягають автори доповіді британського Королівського інституту міжнародних відносин "Chatham House", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фахові аналітики розглянули 9 популярних наративів із приводу "швидкого миру" й одностайно дійшли висновку, що єдиним результатом для гарантування майбутньої безпеки Європи є переконлива перемога України.

Саме тому, переконані піддані Його Величності Чарльза III, «західна військова підтримка оборонно-визвольних зусиль Києва мусить бути подвоєна», причому не колись, а зараз, поки РФ не змогла відновити власний потенціал.

Британські експерти також додають, що «міжнародна реакція на повномасштабне вторгнення Росії в Україну залишається неадекватною та небезпечно хиткою» на тлі здійснення росіянами геноциду проти українців.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" наголошує, що очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок закликала президента США Джозефа Байдена допомогти українцям перемогти у війні проти РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Меморандум про взаєморозуміння має підписати сьогодні Стамбул, що стане першою спільною акцією чорноморських країн.
11 січня, 10:57
Війна
Чотири країни-члени НАТО придбають рекордну кількість ракет до систем ППО Patriot.
03 січня, 17:12
Політика
Саміт НАТО у Вашингтоні навряд чи матиме для України якісь значні позитивні результати, — генерал Бен Годжес
01 січня, 17:45
Політика
Головні безпекові дискусії в Європі точаться довкола ймовірного повернення у Білий дім Дональда Трампа. Результати виборів у США непевні.
31.12.2023, 16:20
Світ
Британська 7-ма легка механізована бригада очолить Сили швидкого реагування НАТО з 1 січня 2024 року.
29.12.2023, 10:51