Тільки переконлива перемога України забезпечить мир в Європі

ВІЙНА
18 вересня, 18:34
Тільки переконлива перемога України забезпечить мир в Європі

Завершити війну, розпочату РФ ще у 2014 році, неможливо жодними перемовинами, де жертву примушують відмовитися від власних земель.

На цьому наполягають автори доповіді британського Королівського інституту міжнародних відносин "Chatham House", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фахові аналітики розглянули 9 популярних наративів із приводу "швидкого миру" й одностайно дійшли висновку, що єдиним результатом для гарантування майбутньої безпеки Європи є переконлива перемога України.

Саме тому, переконані піддані Його Величності Чарльза III, «західна військова підтримка оборонно-визвольних зусиль Києва мусить бути подвоєна», причому не колись, а зараз, поки РФ не змогла відновити власний потенціал.

Британські експерти також додають, що «міжнародна реакція на повномасштабне вторгнення Росії в Україну залишається неадекватною та небезпечно хиткою» на тлі здійснення росіянами геноциду проти українців.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" наголошує, що очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок закликала президента США Джозефа Байдена допомогти українцям перемогти у війні проти РФ.

Читайте також:
Світ
Уперше в історії військовий контингент Альянсу тренувався відбивати напад на одну з країн
24 вересня, 06:21
Війна
Якщо українці перестануть воювати, їхня країна перестане існувати
17 вересня, 11:48
Війна
У НАТО не бачать ознак навмисного нападу Московії на Румунію, незважаючи на виявлені уламки "шахедів"
14 вересня, 07:11
Війна
Питання лише в тому, скільки ще життів – і країн – буде принесено в жертву зажерливому російському молоху, поки ми його не здолаємо.
12 вересня, 19:06
Світ
Проєкт Акту про чорноморську безпеку був поданий сенаторами Джин Шахін та Міттом Ромні
10 вересня, 14:43
Війна
В Альянсі повідомили, що продовжують пильно стежити на ситуацією
07 вересня, 11:15