Тортури та насилля: як Кремль намагається приборкати свободолюбні народи Північного Кавказу

СВІТ
05 липня, 17:44
Беслан Гадаєв
Беслан Гадаєв
Фото: "Дош"

Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.

Таку інформацію 3 липня оприлюднили на сайті "Kavkaz Center" посилаючися на заяву адвоката утримуваного путінським режимом борця за волю чеченського народу.

Зазначається, що Беслан Гадаєв вже майже 15 років (із серпня 2006 року) знаходиться за ґратами у РФ, де йому інкримінують "участь у бойових діях проти федеральних російських військ".

«Тодішня влада України, як свого часу Саакашвілі в Грузії, намагалася відкупитися від Москви ціною чеченської крові. У результаті отримали те, що отримала і Грузія: росіяни пролили кров українців, захопили частину території, продовжуючи здійснювати агресію і насильство проти України», — констатує видання "Kavkaz Center".

Між тим на окупованій Кремлем частині Північного Кавказу тривають систематичні репресії, спрямовані проти корінних народів і місцевих мусульман.

Так, у Карачаєво-Черкесії загони ФСБ РФ заарештували п'ятьох громадян, яких звинуватили у членстві в... єгипетській релігійній організації "Ат-Такфір Валь-Хіджра" (араб. التكفير والهجرة‎).

Молодим мусульманам спецслужби бездоказово закидають "спробу встановити Халіфат на Північному Кавказі".

Як бачимо, путінський режим у гонитві за примарними екстремістами й терористами, що їх насправді уособлює сам Кремль, намагається заґратувати як найбільше представників гордих кавказьких народів, вигадуючи кримінальні справи навіть за читання Корану арабською мовою.

Читайте також:
Активісту заборонено покидати місце проживання з 21:00 до 6:00 наступної доби.
07 серпня, 16:50
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35
За рік при владі Володимир Зеленський так і не продемонстрував українцям, що він голова держави, а не телевізійний актор.
12 червня, 11:23