Трампіст-науковець Даґ Бендоу оспівує велич РФ

ПОЛІТИКА
15 січня, 17:21
Трампіст-науковець Даґ Бендоу оспівує велич РФ
Фото: Al Jazeera

Відомий у публічному просторі американський дослідник політичних маніпуляцій з Інституту Катона став рублевим пропагандистом Кремля.

Про це свідчить низка заява Даґа Бендоу на телебаченні та пресі США, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Центр протидії дезінформації при Раді національній безпеці та оборони України.

Зазначається, що згаданий прибічник Дональда Трампа просуває фальшиві тези з приводу того, як сьогоднішні дії українського уряду та війська (увага!) "роблять їх небезпечнішими за Росію".

Так, зокрема, на шпальтах видання "The American Conservative" пан Бендоу стверджує, що «Вашинґтон і Брюссель, вочевидь, не повинні довіряти Києву, і що президент України намагається залучити США до потенційної ядерної війни. Тому Володимир Зеленський несе більшу загрозу, ніж Владімір Путін і Росія».

Натомість фахівці ЦПД при РНБО уточнюють, що подібні заяви американських медійних осіб лунають не вперше, адже їхня мета – несправедлива дискредитація світової довіри до України й зменшення збройної, фінансової та гуманітарної допомоги на догоду російському режиму.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що провідне видання Фінляндії на військову тематику днями зганьбилося відвертими російськими фейками.

Читайте також:
Політика
Навальний, Ходорковський, Собчак, Каспаров, Пономарьов... Що об'єднує ці відомі на весь світ прізвища "хороших русскіх"?
06 січня, 20:59
Світ
Наперекір позірній підтримці України фінляндське суспільство досі позитивно налаштовано до нашого спільного ворога зі Сходу.
20.12.2022, 09:16
Війна
Будь-яке бравурне белькотіння з вуст Сєргєя Шойгу чи Сєргєя Суровікіна треба множити на нуль, бо правди в їхніх словах немає зовсім.
10.11.2022, 08:45
Політика
Примушення Силами оборони України російського окупаційно-терористичного контингенту до відступу обертається панічною агонією.
21.10.2022, 19:45
Опінії
Віднині російський окупаційно-терористичний контингент воює не з "бандами" українських "нацистів", а виключно проти "найманців НАТО".
10.10.2022, 08:01
Війна
Російський терорист і окупант 2014 року – ґебіст Ігорь Стрєлков-Гіркін – нині виконує чітко поставлені Луб'янкою завдання в інформпросторі.
14.06.2022, 06:45