Трампіст-науковець Даґ Бендоу оспівує велич РФ

ПОЛІТИКА
15 січня, 17:21
Трампіст-науковець Даґ Бендоу оспівує велич РФ
Фото: Al Jazeera

Відомий у публічному просторі американський дослідник політичних маніпуляцій з Інституту Катона став рублевим пропагандистом Кремля.

Про це свідчить низка заява Даґа Бендоу на телебаченні та пресі США, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Центр протидії дезінформації при Раді національній безпеці та оборони України.

Зазначається, що згаданий прибічник Дональда Трампа просуває фальшиві тези з приводу того, як сьогоднішні дії українського уряду та війська (увага!) "роблять їх небезпечнішими за Росію".

Так, зокрема, на шпальтах видання "The American Conservative" пан Бендоу стверджує, що «Вашинґтон і Брюссель, вочевидь, не повинні довіряти Києву, і що президент України намагається залучити США до потенційної ядерної війни. Тому Володимир Зеленський несе більшу загрозу, ніж Владімір Путін і Росія».

Натомість фахівці ЦПД при РНБО уточнюють, що подібні заяви американських медійних осіб лунають не вперше, адже їхня мета – несправедлива дискредитація світової довіри до України й зменшення збройної, фінансової та гуманітарної допомоги на догоду російському режиму.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що провідне видання Фінляндії на військову тематику днями зганьбилося відвертими російськими фейками.

Читайте також:
Війна
Ділянка Східного фронту довжиною майже у 140 кілометрів нещодавно пожвавилася, привертаючи до себе підвищену увагу суспільства.
27 серпня, 20:03
Опінії
Є українці на фронті, є українці в тилу, є українці за кордоном. Всі українці залишаються українцями, всі ми і є – супротив.
24 серпня, 18:35
Блоги
Один із "новоявлених Прометеїв" українських соціальних мереж виявився фанатом Путіна і Януковича. Яка несподіванка, правда ж? Ні!
03 серпня, 17:17
Світ
Гіршою від вигаданого у Кремлі "татаро-монгольського іга" були й лишаються московити, які чомусь звуться "росіянами" або "русскімі".
16 червня, 19:34
Політика
Творці "зеленої" єрмакократії не зважають на критику, адже вони вже всюди й усіх перемогли, – так говорять у телемарафоні від Банкової.
03 червня, 19:33
Політика
Навальний, Ходорковський, Собчак, Каспаров, Пономарьов... Що об'єднує ці відомі на весь світ прізвища "хороших русскіх"?
06 січня, 20:59