Тримайтеся, панове: щодня лише одне запитання

Опінії
14.10.2020, 13:04
Тримайтеся, панове: щодня лише одне запитання
Фото: © Stepanzhabka

Авжеж, не «бути чи не бути?», а «за базар на кухні»!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Чи ви бачили, його зацікавила наша думка? Не лоскочіть його обвислий рейтинг.

Це чийсь, не наш же, президент анонсував вже третю частину Марлезонського балету. Причому анонсував у звичній для пацана грубій, хамовитій формі, звертаючись не до своєї Мендель, котра, може, й не таке від нього чула та бачила, а на «ти» до кожного українця.

Пряма мова найвеличнішого:

«25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку.

Не політика з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів з інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти?» Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти» (курсив  наш, хамство їхнє – авт.).

Якщо пані Ірина Балачук з «Української правди» стерпіла невихованість блазня, то це – її проблеми. Можливо, Зелений [Змій] спокусив журналістку пропискою у пулі. А, можливо, й ляснула дівчина за тикання.

Ми ж – ті, хто не звик до «панібратства на районі», хто «історично використовується політичними групами в своїх агресивних пропагандистських фейках» (© Зе – авт.), про інше. Поспекулюємо навколо інтриги з інтриганом.

Про хитро-, перепрошуємо, -попі заморочки з опитуванням читайте у спеціалістів. Вам доступно пояснять різницю між опитуванням і референдумом, приховані соціологічні мотиви нав'язливої цікавості уявної партії «слуг» напередодні всенародного фіаско, причини очевидного «нетримання» жовчі зеленим збіговиськом.

Давайте спробуємо з вами сформулювати п'ять запитань до квартального засланця. Алаверди, так би мовити. Пограємося. «В чорне доміно, аж доки сонце перепалить пруг і сплачуть пітьму стріхи тонкосльозі», – як було вигаптувала пані Ліна.

Найперше, витримуючи запропонований нелохом стиль, запитуємо: «Доки ти, блазню, корчитимеш із себе Голого Бородька?». Адже, як раніше підраховано не нами, зазомбована твоєю брехнею «біомаса» масово покидає корабель дурнів – з 73 відсотків залишилося 29. Чи стоятимеш до останнього пацюка? Заходячись у пароксизмі реготу?

Друге. Парламентсько-республіканське. «Правда, що Разумков, настраханий близьким кінцем квартального проєкту, вже 24 жовтня підніме заробітки монобільшості до 15 тисяч доларів на місяць?». Твій спікер пояснює необхідність виходу оплати «галерних» зусиль фотографів і тверкнутих порноакторів на рубіж у 450 тисяч гривень щомісяця кадровою голодовкою у владних ешелонах. Ти можеш якось пояснити обернену пропорціональність «зарплатки-депутатки» в 0,5 млн. і мінімалки в 5,0 тис. грн.? Чого мовчиш, кінцевий ти не наш?

Третє запитання. Побутово-житейське. «Чи була у тебе розмова з Венедіктовою про її переїзд до статусної дачі?». Як пояснює тобі Мендель, ти ж Site.ua не читаєш, реакцію інформпростору на визивно безсовісну поведінку твоєї клевретки, що дивом посіла посаду генерального, вдуматися лише! прокурора? І заодно поведінку твою – з окупацією «дитячого музею» в Конче-Заспі?

Четверте. Ти запитання про Донбас відніс до провокативних і не будеш у нас розпитувати – з ким це ми воюємо сьомий рік? Може так і ліпше, бо правда очі повиколює. Гаразд. Цікавимося доступнішим: «Про відсутність стратегії поінформовані. У твоїй голові є хоч би щось українське?».

Насамкінець, п'яте, жорстоке. «Ти задумувався над страшною річчю – чому за Кравчука, Ющенка, Януковича і «навіть» за такого нелюбого тобі Порошенка ніхто не спалював себе привселюдно на знак протесту проти їхньої політики?». Так, за Кучми, у 1998 році, гірник з Луганщини Олександр Михалевич спалив себе перед будівлею облдержадміністрації під час акції Незалежної профспілки гірників, протестуючи проти невиплати зарплати червоним директоратом. Сьогодні хлопці горять з адресним прокляттям. От сядь і подивися на себе в дзеркало. Ти ж позиціонуєш себе позамежево щирим.  

Ні, нешановний, ти – це не Україна. Брешуть твої біл-борди.

Читайте також:
Володимиру Зеленському радять переглянути популярний серіал "Механізм" про десятирічне антикорупційне розслідування у Бразилії.
04 січня, 10:29
Байден? Путін? Лєнка? Пороше-е-енко?!
02 січня, 11:48
І мріємо «по-дівчачому»…
30.12.2020, 09:18
Або штрихи до порівняльного аналізу двох нелохів...
28.12.2020, 08:59
Коментуємо Зе, цитуючи заразом Володимира Куніна – автора гучно екранізованої «Інтердівчинки», хто пам'ятає.
10.12.2020, 09:48
Про красу конституцій і посад...
07.12.2020, 08:59