Тумсо Абдурахманов може бути живим

КРИМІНАЛ
06.12.2022, 06:45
Тумсо Абдурахманов може бути живим
Фото: Telegram

Відсутність тіла і заяв правоохоронних органів Швеції свідчить про свідому імітацію вбивства відомого чеченського громадського діяча.

До такого висновку прийшли представники українського інформаційно-аналітичного ресурсу "Після Росії", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують вітчизняні аналітики, за добу після оголошеного різними Telegram-каналами інциденту досі не з'явилося подробиць того, що і як саме сталося з Тумсо Абдурахмановим.

Водночас і поліція, і спеціальні служби Швеції відмовилися коментувати ситуацію навколо чуток про можливе вбивство критика Рамзана Кадирова; Стокгольм не підтверджує і не спростовує чутки про вбивство.

«Показово, але на тепер відстіні будь-які фото тіла або місця злочину, інформація про нападників, датв проведення похорон тощо. У зв'язку із чим можна зробити два припущення:

  • Жертвою замаху був не лише Тумсо, але і його брат Мухаммад. Шведська поліція (якщо вбивство сталось в Швеції – про що також немає відомостей) реалізує комплекс заходів, пов’язаних із захистом інших осіб, які могли бути цілями вбивць.
  • Тумсо живий і знаходиться під захистом шведської поліції/спецслужб. Інформація про смерть поширена в рамках оперативної гри, через канали комунікації із якими Абдурахманов мав довірчі стосунки.

Крім того, інформацію про вбивство блогера не підтвердили ні родичі, ні представники влади Швеції. На це вказали журналіст Майрбек Вачагаєв і юрист Абубакар Янгулбаєв», – йдеться у матеріалі  ресурсу "Після Росії".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Тумсо Абдурахманов і його брат правозахисник Мухаммад, які живуть у Швеції, днями перестали виходити на зв'язок.

Читайте також:
Війна
Реактивні артилерійські системи залпового вогню Сил оборони України пошкодили чергову транспортну артерію, якою користувалися окупанти.
29 січня, 21:17
Світ
У російському МЗС заявили, що ЄС став "прихильником США і НАТО та веде політику конфронтації на пострадянському просторі".
27 січня, 20:53
Світ
Австралійська влада відчайдушно намагається відшукати маленьку капсулу, яка випромінює небезпечну кількість радіації.
27 січня, 18:02
Світ
6-тонне судно Jin Tian було укомплектовано екіпажем з Китаю та М'янми.
26 січня, 18:46
Світ
Людство наближається до Армагеддону.
24 січня, 23:18
Світ
Суперечка між Blizzard і місцевим партнером NetEase залишила китайських геймерів без улюбленої гри.
23 січня, 22:38