Туреччина, Казахстан і Вірменія допомагають РФ обходити санкції ЄС

ЕКОНОМІКА
04 лютого, 20:44
Туреччина, Казахстан і Вірменія допомагають РФ обходити санкції ЄС
Фото: Eurotopics

На другий рік широкомасштабної воєнної агресії проти України, Росія встояла економічно, налагодивши "тіньові постачі" з країн-сусідів.

Відомості про це з посиланням на заяву прем'єр-міністра Латвії оприлюднило авторитетне видання "Reuters", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує Артурс Кріш'яніс Каріньш, деякі не чисті на руку трейдери використовують Туреччину, Казахстан і Вірменію для обходу антиросійських санкцій, запроваджених Європейським союзом.

«Анкара, Астана і Єреван окремо один від одного застосували ганебну тактику, яка порушує правила виконання цими країнами ембарго ЄС. Очевидно, що тамтешні урядовці та бізнесменами знаходять способи легально продавати товари на Росію. Туреччина, Казахстан і Вірменія перепродують підсанкційну продукцію, бо не запровадили санкційний режим», – занепокоєно висловився прем'єр-міністр Латвії.

Також Артурс Кріш'яніс Каріньш додав, що зростання торгівлі між РФ і цими трьома країнами абсолютно не диспропорційне, тому Брюсселю слід вжити відповідних заходів.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що США посилюють тиск на Туреччину та Об'єднані Арабські Емірати, аби вони обмежили торгові зв'язки з Росією.

Читайте також:
Блоги
Кирило Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.
14 вересня, 16:42
Опінії
Поки румуни поводять себе як дорослі, ми ж знов інфантильно чекаємо дива. Але дійсність така, що НАТО не буде за нас воювати проти РФ.
07 вересня, 19:06
Війна
"На жаль, війна, яка триває вже 1,5 року, ще триває. На горизонті також немає обнадійливої ​​перспективи миру"
05 вересня, 14:44
Світ
Прокурор звинувачує експрезидента у шахрайстві
31 серпня, 11:06
Світ
Німецькі політики прокоментували ідею надання Києву ракет Taurus з обмеженням дії
14 серпня, 08:29
Світ
Попри тиск американців в особі міністра оборони Ллойда Осітна президент Абдул Фаттах ас-Сісі не захотів підтримувати нашу боротьбу проти РФ.
12 серпня, 18:45