Туреччина, Казахстан і Вірменія допомагають РФ обходити санкції ЄС

ЕКОНОМІКА
04 лютого, 20:44
Туреччина, Казахстан і Вірменія допомагають РФ обходити санкції ЄС
Фото: Eurotopics

На другий рік широкомасштабної воєнної агресії проти України, Росія встояла економічно, налагодивши "тіньові постачі" з країн-сусідів.

Відомості про це з посиланням на заяву прем'єр-міністра Латвії оприлюднило авторитетне видання "Reuters", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує Артурс Кріш'яніс Каріньш, деякі не чисті на руку трейдери використовують Туреччину, Казахстан і Вірменію для обходу антиросійських санкцій, запроваджених Європейським союзом.

«Анкара, Астана і Єреван окремо один від одного застосували ганебну тактику, яка порушує правила виконання цими країнами ембарго ЄС. Очевидно, що тамтешні урядовці та бізнесменами знаходять способи легально продавати товари на Росію. Туреччина, Казахстан і Вірменія перепродують підсанкційну продукцію, бо не запровадили санкційний режим», – занепокоєно висловився прем'єр-міністр Латвії.

Також Артурс Кріш'яніс Каріньш додав, що зростання торгівлі між РФ і цими трьома країнами абсолютно не диспропорційне, тому Брюсселю слід вжити відповідних заходів.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що США посилюють тиск на Туреччину та Об'єднані Арабські Емірати, аби вони обмежили торгові зв'язки з Росією.

Читайте також:
Війна
Ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях.
20 березня, 17:43
Опінії
От в Індії переконані, що РФ під час війни стала тільки сильнішою. А у Мексиці, що Україні варто нарешті припинити чинити опір агресору...
17 березня, 17:55
Світ
Відень і Будапешт вирішили зміцнити двосторонні зв'язки на тлі геноцидної війни в Україні, воліючи не протистояти агресії РФ.
02 лютого, 21:00
Опінії
«Мы пытались высрать отношения с Западом, и с НАТО», – ось чи не єдиний зафіксований випадок, коли Владімір Путін сказав правду...
29.10.2022, 08:45
Опінії
Світить і поліцай
27.10.2022, 13:55
Опінії
Загартований у політичній боротьбі всередині ФРН канцлер Олаф Шольц лишається вірним спадку своїх попередників. Дива від Берліну не чекаймо.
14.10.2022, 18:34