Турецька компанія збудує логістичний центр на Київщині

ЕКОНОМІКА
04 січня, 21:21
Турецька компанія збудує логістичний центр на Київщині

Важливий транспортний вузол готуються спорудити на летовищі «Антонов» у Гостомелі. Роботи виконуватиме «Mabtec Mühendislik ve Danışmanlık».

Такі відомості оприлюднила пресслужба Верховної Ради України із посиланням на заяву народного обранця Дмитра Кисилевського. Зі слів депутата, вказану турецьку корпорацію обрали не дарма, бо вона зарекомендувала себе у світі втіленням у життя надійних проєктів та управлінням інженерних об'єктів.

Інформаційна сторінка «Mabtec Mühendislik ve Danışmanlık» демонструє відвідувачам змістовне портфоліо з уже реалізованими ініціативами. Зокрема, наведені численні споруди в стамбульському аеропорту Сабіга Ґекчен, у туркменістанській столиці Ашґабаті, а також в Іраку, Афґаністані та Азербайджані.

«Турецька компанія вже оголосила про старт розробки концепцію реконструкції аеропорту «Антонов» на базі індустріального парку «Bucha Techno Garden». Планується будівництво сучасного логістичного та транспортного вузла, який почне роботу після відкриття повітряного простору України», — розповів нардеп Дмитро Кисилевський, не уточнивши ціну питання.

Прикметно, що спільний українсько-турецький проєкт у Гостомелі розпочне сталу роботу лише і тільки після відкриття повітряного простору України, коли небо стане безпечним від російських ракет і дронів-камікадзе іранського виробництва. Тобто не раніше цілковитої поразки РФ на полі бою.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що головний німецький військово-промисловий концерн готовий випускати з конвеєра танки, системи протиповітряної оборони та боєприпаси. «Rheinmetall» планує і надалі озброювати Україну

Читайте також:
Полтава
Нещодавні ракетно-дронові удари московитів по енергетичній системі Україні змусили чиновників звернути увагу на критичну інфраструктуру.
14 квітня, 08:09
Політика
Окупаційно-терористичний контингент РФ завершує першу чергу будівництва залізниці. Невдовзі Кримський міст не буде потрібен загарбникам.
28 березня, 07:11
Життя
В Європі є єдина держава, яка зробила корисні висновки для зміцнення власного суверенітету від сусідства із СССР. І це — Фінляндія.
10 січня, 06:01
Війна
Після нещодавніх ракетних ударів наших захисників по мостах, які з'єднують Крим із Херсонщиною, росіяни взялися рятувати ситуацію.
10.08.2023, 17:13
Світ
Уряд на чолі із Джорджею Мелоні просуває масштабний будівельний проєкт, мета якого поєднати острів Сицилія з Апеннінським півостровом.
21.04.2023, 18:16
Економіка
Неподалік прикордонного Ямполя розпочато спорудження переправи через річку Дністер, котра напряму сполучить Київ із Кишиневом.
22.02.2022, 07:42