Турецький бізнес захоплює Африку

ЕКОНОМІКА
24 січня, 07:19
Турецький бізнес захоплює Африку
Фото: Yeni Şafak

Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».

Доказом слугує низка підписаних турецьким інвестиційним гігантом «Albayrak Group» вигідних угод із партнерами у Республіці Конґо, повідомляє видання Africa Business Plus. Зазначається, що наступні 25 років корпорація опікуватиметься конґолезьким портом Пуент-Нуар у рамках концесії.

Турецькі бізнесмени досягли консенсусу із місцевою владою за минулі 12 місяців, яка пообіцяла зі свого боку забезпечити оновлення інфраструктурного об'єкта трудовими ресурсами. Планується модернізувати, розширити та активно експлуатувати звичайні портові термінали.

Зі слів керівництва «Albayrak Group» готова інвестувати мінімум €401 мільйон, покликані збільшити вантажопотік порту, який стає стратегічно важливою ланкою Атлантичної торгівлі. Також турецька корпорація приглядається до сусіднього анґольського порту Кабінда, куди спрямували свої погляди китайці.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки Німеччина ліквідує атомні станції, Фінляндія навпаки розвиває цю галузь, альтернативну вуглеводням, украдених у корінних народів РФ. Європейці мусять розірвати порочне коло залежності від російських ресурсів.

Читайте також:
Полтава
Адресну грошову допомогу отримають 16 військовослужбовців-земляків. Полтавські «зелені ямщики» на подібну щедрість неспроможні, бо жадібні.
29 листопада, 21:45
Економіка
Головна фінансова установа РФ займається «перегріванням» економіки. Попри шалені прибутки від продажу вуглеводнів ціни також ростуть.
15 листопада, 08:21
Економіка
Вашинґтон поступово, але невпинно тисне на Нью-Делі, який досі робить ґешефт на торгівлі з Москвою. Очевидно, довго цей процес не триватиме.
30 жовтня, 12:32
Опінії
Будьмо відверті: дірка у державному бюджеті України розміром у ₴500 мільярдів сама себе не закриє.  Проте як завжди є сумнозвісне «але»...
16 вересня, 13:43
Економіка
На світових фондових ринках справді спостерігаються різноспрямовані процеси. Через ризик рецесії почав зростати так званий «індекс страху».
09 серпня, 06:02
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22