Турецький бізнес захоплює Африку

ЕКОНОМІКА
24 січня, 07:19
Турецький бізнес захоплює Африку
Фото: Yeni Şafak

Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».

Доказом слугує низка підписаних турецьким інвестиційним гігантом «Albayrak Group» вигідних угод із партнерами у Республіці Конґо, повідомляє видання Africa Business Plus. Зазначається, що наступні 25 років корпорація опікуватиметься конґолезьким портом Пуент-Нуар у рамках концесії.

Турецькі бізнесмени досягли консенсусу із місцевою владою за минулі 12 місяців, яка пообіцяла зі свого боку забезпечити оновлення інфраструктурного об'єкта трудовими ресурсами. Планується модернізувати, розширити та активно експлуатувати звичайні портові термінали.

Зі слів керівництва «Albayrak Group» готова інвестувати мінімум €401 мільйон, покликані збільшити вантажопотік порту, який стає стратегічно важливою ланкою Атлантичної торгівлі. Також турецька корпорація приглядається до сусіднього анґольського порту Кабінда, куди спрямували свої погляди китайці.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки Німеччина ліквідує атомні станції, Фінляндія навпаки розвиває цю галузь, альтернативну вуглеводням, украдених у корінних народів РФ. Європейці мусять розірвати порочне коло залежності від російських ресурсів.

Читайте також:
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22
Економіка
Згідно із висновками міжнародних рейтингових агенцій, вітчизняна економіка перебуває у стані дефолту. При чому de jure, але de facto.
27 травня, 20:38
Економіка
Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».
10 квітня, 08:29
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.
25.10.2023, 11:23
Економіка
Вітчизняні чиновники мають затямити: західні партнери не лояльні до корупції! Тож відібрані у держави-агресорки кошти спрямують знедоленим.
16.10.2023, 13:21