У Авакова погрожують покаранням за псування бюлетенів агітаторів Зеленського

ПОЛІТИКА
22.10.2020, 17:58
У Авакова погрожують покаранням за псування бюлетенів агітаторів Зеленського
Фото: rubryka.com

«Дуболоми» з МВС залякують противників опитування штрафами та виправними роботами.

Поліціянти, у «кращих радянських традиціях», будуть розцінювати псування бюлетенів для проведення так званого «всеукраїнського опитування», яке ініціював Володимир Зеленський як дрібне хуліганство.

Про це розповів в ефірі «Радіо НВ» заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. 

Він погоджується, що саме проведення цього опитування може збільшити кількість конфліктних ситуацій на виборчих дільницях під час місцевих виборів 25 жовтня, але застерігає, що громадянина, який порве бюлетень, буде покарано.

«Я думаю, це буде дрібне хуліганство. Ми ж не розриваємо книги..., якщо нам щось не подобається. Розривати бюлетені, штовхати агітаторів – це буде незаконно і буде порушенням громадського порядку», – пояснив заступник Авакова.

Як відомо, за здійснення дрібного хуліганства в Україні передбачено покарання у вигляді штрафу або виправних робіт терміном на 2 місяці. Крім цього, за таке правопорушення може загрожувати адміністративний арешт на 15 днів. 
 

Читайте також:
Судячи з усього поліціянт навіть не отримав жодних травм...
07 травня, 14:54
Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".
27 квітня, 12:36
Прямо зараз у "світила" вітчизняної науки та "видатного вченого" Іллі Киви триває захист кандидатського дисертаційного дослідження.
26 квітня, 12:24
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49