У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву

СВІТ
10 травня, 18:01
У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву
Фото: Al Jazeera

Найбільша південноамериканська країна встановила черговий тривожний рекорд із вирубки лісів, природоохоронці б'ють на сполох.

Такі відомості з бразильського штату Амазонас повідомив провідний арабський суспільний мовник "Al Jazeera", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За підрахунками екологів, які роками намагаються зупинити знищення дощових лісів (так званої сельви – прим. ред.), тільки цьогоріч у квітні підприємливі ділки зрубали дерев розміром приблизно 140 тисяч футбольних полів.

«Причина того, що Амазонію безнастанно і масово знищують, має ім'я та прізвище: Жаїр Мессіаш Болсонару. Президент Бразилії покриває лісорубів, а на нас поліція ледь не оголосила полювання, бо ми заважаємо їм рубати дерева. Ви уявіть, тільки з 1 по 29 квітня було знищено під корінь 1012,5 км² лісів! Однак влада країни продовжує ігнорувати цю проблему, яка набуває незворотних катастрофічних масштабів», – коментує ситуацію природозахисник і кліматолог Марсіу Астріні.

Екологи закликають міжнародні організації та лідерів інших країн світу негайно втрутитися і завадити цілковитому знищенню Амазонської сельви, високі темпи якої призведуть до глобальних змін клімату.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що 10-річний воєнний конфлікт в Ємені вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.

У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву_1
Читайте також:
Політика
Олександр Корнієнко заявив, що Конституція України заважає "Слугам Народу" впроваджувати свої "реформи".
вчора, 15:46
Економіка
На непідконтрольній Україні території південних областей загарбники з росії розсилають користувачам вітчизняних банків боргові платіжки.
18 червня, 21:23
Політика
У Запорізькій міській раді, якою керують "слуги народу", пропонують збільшити фінансування напрямку культури на 35 мільйонів гривень.
13 червня, 21:34
Політика
Голова Офісу Президента, його заступники та очільник Служби безпеки України вирішили скористатися війною, щоби приборкати інакодумців.
10 червня, 21:07
Виміри
В селі Сем'янівка Полтавського району зруйнували міст через річку, яким жителі навколишніх сіл ходили за хлібом
01 червня, 19:03
Опінії
Дуже сподіваємось, що Верховний суд (без України) остаточно не спотворить права людини в Україні
27 травня, 14:45