У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву

СВІТ
10.05.2022, 18:01
У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву
Фото: Al Jazeera

Найбільша південноамериканська країна встановила черговий тривожний рекорд із вирубки лісів, природоохоронці б'ють на сполох.

Такі відомості з бразильського штату Амазонас повідомив провідний арабський суспільний мовник "Al Jazeera", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За підрахунками екологів, які роками намагаються зупинити знищення дощових лісів (так званої сельви – прим. ред.), тільки цьогоріч у квітні підприємливі ділки зрубали дерев розміром приблизно 140 тисяч футбольних полів.

«Причина того, що Амазонію безнастанно і масово знищують, має ім'я та прізвище: Жаїр Мессіаш Болсонару. Президент Бразилії покриває лісорубів, а на нас поліція ледь не оголосила полювання, бо ми заважаємо їм рубати дерева. Ви уявіть, тільки з 1 по 29 квітня було знищено під корінь 1012,5 км² лісів! Однак влада країни продовжує ігнорувати цю проблему, яка набуває незворотних катастрофічних масштабів», – коментує ситуацію природозахисник і кліматолог Марсіу Астріні.

Екологи закликають міжнародні організації та лідерів інших країн світу негайно втрутитися і завадити цілковитому знищенню Амазонської сельви, високі темпи якої призведуть до глобальних змін клімату.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що 10-річний воєнний конфлікт в Ємені вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.

У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву_1
Читайте також:
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55