У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву

СВІТ
10.05.2022, 18:01
У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву
Фото: Al Jazeera

Найбільша південноамериканська країна встановила черговий тривожний рекорд із вирубки лісів, природоохоронці б'ють на сполох.

Такі відомості з бразильського штату Амазонас повідомив провідний арабський суспільний мовник "Al Jazeera", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За підрахунками екологів, які роками намагаються зупинити знищення дощових лісів (так званої сельви – прим. ред.), тільки цьогоріч у квітні підприємливі ділки зрубали дерев розміром приблизно 140 тисяч футбольних полів.

«Причина того, що Амазонію безнастанно і масово знищують, має ім'я та прізвище: Жаїр Мессіаш Болсонару. Президент Бразилії покриває лісорубів, а на нас поліція ледь не оголосила полювання, бо ми заважаємо їм рубати дерева. Ви уявіть, тільки з 1 по 29 квітня було знищено під корінь 1012,5 км² лісів! Однак влада країни продовжує ігнорувати цю проблему, яка набуває незворотних катастрофічних масштабів», – коментує ситуацію природозахисник і кліматолог Марсіу Астріні.

Екологи закликають міжнародні організації та лідерів інших країн світу негайно втрутитися і завадити цілковитому знищенню Амазонської сельви, високі темпи якої призведуть до глобальних змін клімату.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що 10-річний воєнний конфлікт в Ємені вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.

У Бразилії лісоруби масово знищують Амазонську сельву_1
Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23