У Бразилії помер останній представник одного із корінних племен

СВІТ
31.08.2022, 19:45
У Бразилії помер останній представник одного із корінних племен
Фото: Google

Чоловік 26 років прожив у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, адже всіх його одноплемінників убили плантатори з метою захопити землі.

Про трагічну звістку зі штату Рондонія на шпальтах незалежного видання "Agência Pública" повідомив авторитетний бразильський правозахисник Рубенс Валéнти.

За його твердженням, померлий індіанець – справжній "останній могікан", який багато років самотужки чинив запеклий спротив озброєним лісорубам.

«У зв'язку з униканням цивілізації та проживання у джунглях, назва цього неконтактного племені, а також мова, якою чоловік спілкувалися зі своїми родичами, залишилися невідомими. Для нас, він – "індіанець із нори", бо він спав у ямі, виритій у землі посеред солом'яної хижі», – прокоментував ситуацію Рубенс Валéнти.

Фактично, зі смертю останнього представника невивченого та невідомого дослідникам-етнографам племені землі можуть перейти до рук ласих до наживи лісорубів, яких захищає чинний президент Бразилії.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що активісти національних рухів РФ просять США підтримати їхні народи у реалізації права на самовизначення.

Читайте також:
Світ
Навіть наближені до режиму талібів особи із-поміж тюркських народів розуміють усю прогнилість і брехливу сутність російської недодержави.
30 січня, 07:32
Війна
Понад 200 років чеченський народ зазнає утисків і терору з боку російської держави, російської влади та росіян як таких.
04.10.2022, 09:18
Війна
Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу наперед оголосив про будівництво міст у Сибіру. Нові колоніальні пункти мали споруджувати раби з України.
05.09.2022, 09:48
Опінії
Фіно-угорська справа і московська аґресія проти України. Політико-аналітичний есей у 4 діях.
16.08.2022, 18:34
Світ
Путінський режим вирішив убити двох зайців одним пострілом: втопити у крові Україну руками уярмлених Московією етнічних меншин.
30.07.2022, 17:00
Війна
Освітній комітет муніципального уряду Санкт-Петербурга розіслав у всі райони міста методичку щодо роботи з українцями, які втекли від війни.
07.07.2022, 20:23