У Центральній Африці ліквідували терористів ПВК «Вагнер»

СВІТ
31 травня, 17:01
У Центральній Африці ліквідували терористів ПВК «Вагнер»
Фото: The Times

Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.

Такі відомості із міста Банґі оприлюднило провідне турецьке видання "Anadolu Ajansı", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, терористів російської приватної військової компанії "Вагнер" ліквідували у районі Уам-Пенде на північному заході Центральноафриканської Республіки.

Повстанське угруповання "Коаліція патріотів за зміни" влаштувало засідку на прігожинських найманців, які не змогли дати відсіч і втекли з місця події, зазнавши втрат.

Водночас посольство московії у Банґі ніяк не коментує розправу над своїми громадянами, котрі перебувають у ЦАР як офіційні військові інструктори; ймовірно, Кремль запише цих убитих у розряд "пропалих безвісти".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Луганській області Сили оборони України знищили підрозділ російських окупантів із ПВК "Вагнер".

Читайте також:
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36