У давньому Єґипті використовували бездротову енергію. Довів Нікола Тесла

ІСТОРІЯ
27 березня, 21:33
У давньому Єґипті використовували бездротову енергію. Довів Нікола Тесла
Фото: 156 Media

Ви напевно чули безліч теорій про піраміди. Що це — гробниця фараона, або збудована культова споруда представниками позаземної цивілізації.

Справді, таких теорій безліч, і з кожним роком вони множаться, як гриби після дощу. Зокрема, доволі конспірологічна й абсолютно неймовірна, яку академічні науковці відкидають через фантастичність.

Про що мова? Цілком імовірно, що стародавні єґиптяни точно знали, як працює бездротова електроенергія, яскравим доказом чого можуть слугувати славетні піраміди у долині Ґізи.

Ми добре знаємо, що піраміди були побудовані не тільки в Єґипті, але й у всьому світі (Мексика, Китай, Ірак, Перу). Але мало хто замислюється над тим, що завдяки піраміді та бездротовому зв'язку люди давнини могли безкоштовно спілкуватися й використовувати енергію у всьому світі.

Не вірите? А дарма!

З бездротовою енергією пов'язане ім'я видатного сербського науковця Ніколи Тесли, який мусив мігрувати до США. Всесвітньо відомий інженер і фізик винайшов (але не встиг запатентувати) лампу, лазер, електродвигун тощо.

Тесла дійсно був генієм свого часу, навіть конкуренти (Едісон, Белл, Айнштайн та інші) визнавали велет його інтелекту. А тому не дивно, що він зробив ще одне відкриття і тим самим підтвердив спосіб бездротової передачі енергії, який використовували давні єґиптяни.

Ви, певно, запитаєте, як це відкриття підтверджує цю теорію? Погляньте на енергетичну вежу Тесли, де у 1890-х роках було здійснено низку привселюдних експериментів з електрикою та статикою.

Очевидці згадують, що сербський науковець створив величезне сяйво, що запалило все місто, але, на додаток, ця енергія передавалася і могла спровокувати вогняні скупчення. Тесла особливо і не приховував, що для цього відкриття використовував знання стародавнього Єґипту.

Експеримент у Вондеркліффі
Експеримент у Ворденкліффі

Власне, маємо наголосити на тому, що Нікола був першою людиною, яка підтвердила без археологічних досліджень наступне — давні єґиптяни мали та активно залучали для своїх потреб бездротову енергію. На жаль, у Тесли було багато ворогів, і його робота та вежа у Ворденкліффі були зруйновані.

Науковець не приховував, що для свого відкриття використовував знання... стародавнього Єґипту, які він всотував у бібліотеках Нью-Йорка, Вашинґтона, Філадельфії та Бостона. Проте доля Тесли склалася так, що свої розробки він не зміг ні вдосконалити, ні зробити масовими.

Слід зазначити, що вежа у Ворденкліфф працювала за тим же принципом, що й піраміди у Ґізі. Подивіться на малюнки у статті і зрозумієте, що для роботи бездротового живлення людям потрібно 2 основні речі:

  • точка доступу до сонячного світло (на виміряній геометрично висоті);
  • вода у шарах ґрунту (під пірамідами або вежею, щоб енергія поширювалася у потрібний генератор).

Вершина єґипетських пірамід була зроблена із золота, а, як ми всі знаємо, золото має електропровідність. Потім у середині пірамід знаходився граніт як приймач енергії; і, якщо поєднати все це разом, — отримаємо бездротову енергію.

Всім відомий символ вічного життя у давньому Єґипті — анкх — насправді був своєрідним передавачем, або ж антеною. Просто переважна більшість людей ніколи не дивилася на анкх саме з погляду фізики; а дарма.

Як уже згадувалося раніше, піраміди є у всьому світі. Це, своєю чергою, наводить на думку про існування справжньої безстрокової глобальної електромережі, унікальної системи, що працювала для передачі цінних відомостей між континентами та цивілізаціями минулого.

Власне, сьогоднішній аналог «Інтернету» у них був, але, звичайно, дещо інакше працював, аніж ми можемо це собі уявити через скупість інформації, котру або ще не віднайшли, або ж навмисно від нас приховують. Хіба це не фантастика?

У давньому Єґипті використовували бездротову енергію. Довів Нікола Тесла_3

Хтось запротестує й нагадає, що в деяких пірамідах в Єґипті та на Юкатані все ж були розкопані людські рештки у вигляді мумій. Цілком вірогідно, що це не були фараони чи якісь правителі, а жерці-комунікатори, чиї знання не мали виходити за межі їхнього безпосереднього місця роботи.

Багато піктограм у підвалах тієї таки Ґізи справді приголомшують. Деякі навіть жахають академічних науковців, які відмовляються вірити у наявність у давніх цивілізацій передових технологій (Теслу до тепер не сприймають серйозно).

На превеликий жаль, панівні тенденції у сучасній науці нагадують усталені церковні догми відступників-єретиків, які насаджують вигідні собі наративи. Це стосується не тільки давнього Єгипту, але й давньої України (Трипільська культура, Скіфія тощо), правду про які ми починаємо відкривати лише тепер.

А проте, як раніше повідомляв «Останній Бастіон», еліта давнього Єґипту і сусідньої Фінікії походила з Індокитаю. Тож усталені з XIX століття теорії дослідників цивілізацій давнього світу нині потребують, якщо не перегляду, то хоча б істотного уточнення.

У давньому Єґипті використовували бездротову енергію. Довів Нікола Тесла_5
Читайте також:
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39
Історія
Наше прадавнє минуле досі припадає пилом попри численні розвідки. Дослідники зосереджуються на одному предметі, не бачачи загальної картини.
11 квітня, 19:36
Історія
Доказом слугує печера Теопетра у гірській місцевості центральної Греції. Саме там вперше було використано викопане паливо.
10 квітня, 19:35
Життя
Яскравий тому приклад — населення таких країн, як РФ, КНР, КНДР, ФРН і США. Там минуле нерозривно пов'язано із пропагандою сьогодення.
28 березня, 08:20
Історія
Три десятиліття відновленої незалежності не посприяли появі чіткого та узагальненого уявлення про те, що ж таке українська історія.
25 березня, 20:22
Світ
Астрономи закликали захистити кілька місць на Місяці для наукових досліджень.
25 березня, 16:35