У Держдумі просять Путіна "визнати" окуповані території Донбасу

ПОЛІТИКА
20.01.2022, 09:53
У Держдумі просять Путіна "визнати" окуповані території Донбасу
Фото: google

Комуністи закликають до створення "правової основи міждержавних відносин"

У Росії депутати нелегітимної Держдуми зареєстрували проект постанови про звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням "визнати" окуповані території Донбасу, на яких вони побачили "демократію". Проєкт подали депутати Комуністичної партії РФ на чолі з Геннадієм Зюгановим.

Комуністи хочуть, щоб проект звернення було включено до порядку денного нелегітимної Держдуми у лютому 2022-го.

Депутати просять Путіна визнати території, підконтрольні терористичним організаціям ДНР і ЛНР, "як самостійні, суверенні та незалежні держави". Також комуністи закликають до "швидких переговорів" із ватажками бойовиків "з метою створення правової основи міждержавних відносин".

"За минулі роки на основі всенародного волевиявлення (незаконного "референдуму", – ред.) у республіках (в ОРДЛО, – ред.) побудовано демократичні органи та держави з усіма атрибутами легітимної влади", – переконані комуністи.

У тексті звернення до Путіна депутати також вкотре заявили про "геноцид", необхідність "захисту" мешканців Донбасу та спекулювали на темі російської мови, стверджуючи, що українська влада нібито виявляє "нетерпимість".

Не забули у зверненні згадати і про головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича та лідера Організації українських націоналістів (б) Степана Бандеру. Їх російські комуністи традиційно назвали "фашистами" і поскаржилися, що українська влада їх "прославляє".

 

Читайте також:
Війна
У Енергодарі наразі перебувають близько 5-6 тисяч працівників ЗАЕС, які фактично є заручниками російської армії
03 липня, 07:19
Світ
У 2022 році громадянами росії стали 174 тис. таджиків проти 104 тис. роком раніше.
13 лютого, 17:32
Світ
Андрій Медведєв повідомив у інтерв'ю, що боїться за своє життя після того, як відмовився продовжити службу в лавах ПВК "Вагнер".
17 січня, 15:46
Світ
Разом з екіпажем розбився на "исторической родине"
25.02.2022, 10:08
Світ
Навички знищувати народ України окупанти мабуть випробовують для початку на росіянах
21.02.2022, 10:51