У Донецькій області воюють цілі загони російських наркоманів

ВІЙНА
17 січня, 19:04
У Донецькій області воюють цілі загони російських наркоманів

Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.

Відомості про випадки масового застосування російськими армійцями наркотиків виклала пресслужба 1-ї Окремої танкової Сіверської бригади Збройних Сил України. Певно, таким робом вороже командування прагне мотивувати деморалізованих бійців.

Як вдалося з'ясувати, окупаційно-терористичний контингент РФ на одному з відтинків Східного фронту у Донецькій області вживає специфічні речовини перед бойовим виходом. Наркомани й раніше штурмували позиції наших захисників, але то були здебільшого колишні в'язні.

«Фіксуємо низький морально-психологічний стан супротивника, відмову від виконання задач їхнього командування. Наші бійці спостерігають неадекватну поведінку російських солдатів. Зокрема, коли працює артилерія, прикриваючи нашу піхоту, ворожі бійці не реагують на влучання снарядів поруч із ними, у них відсутні інстинктивні рефлекси самозахисту. Швидше за все, вони перебувають під дією якихось препаратів.

Їхню тактику умовно можна назвати «м'ясними штурмами». Адже фактично командування супротивника посилає своїх бійців на смерть. Здебільшого залучені підрозділи «Шторм». Своїх мертвих вони не забирають у принципі, також ми спостерігаємо, що і поранених ворог також не евакуює», — повідомили у пресслужбі 1-ї Окремої танкової Сіверської бригади.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що на всій протяжності фронту фіксуються збільшення кількості використання ворожої бойової техніки та авіаційних ударів. Тривають щільні артилерійські обстріли з боку російських окупантів.

Читайте також:
Війна
Але за це все «завтра» і «наступного року» платить наша піхота, платить прямо зараз…
18 квітня, 15:04
Війна
Однією із найгарячіших точок Східного фронту є колишній заповідник на межі Донеччини, Харківщини та Луганщини. Тепер там чатує смерть.
31 березня, 15:42
Війна
Наразі тривають зіткнення вздовж залізничного полотна східніше Часового Яру.
25 березня, 09:30
Опінії
Будувати фортифікаційні споруди потрібно не тоді, коли вже все провалилось, а завчасно — щоб цього провалу не сталось.
16 березня, 19:45
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.
14 березня, 08:27
Опінії
На Слобожанському відтинку українського Східного фронту без змін. Ворог суне, наші захисники дають гідну відсіч...
03 березня, 16:31