У Фінляндії вандали спаплюжили 2 пам'ятники маршалу Маннергейму

СВІТ
14.09.2020, 09:28
У Фінляндії вандали спаплюжили 2 пам'ятники маршалу Маннергейму
Фото: Facebook

Постамент кінної статуї видатного державного діяча Карла Ґустафа Еміля Маннергейма у центрі Гельсінкі обмалювали чорною фарбою.

Про подію, яка сталася у минулий четвер, 10 вересня на своїй сторінці у Facebook повідомив представник партії "Справжні фіни" Оссі Тійгойнен.

За його словами, правоохоронці фінляндської столиці закрили очі на акт вандалізму, оскільки він відбувся на тлі перенесеного урядом щорічного ґей-параду.

«Прем'єр-міністр Санна Марін захищає ліворадикальний рух BLM, беручи участь у марші секс-меншин. Але при цьому доля культурного надбання нації її аж ніяк не обходить», ‒ зауважив націоналіст Оссі Тійгойнен.

Водночас у місті Тампере невідомі особи також "відзначилися" плюндруванням пам'ятника Маннергейму у повен зріст — його залили червоною фарбою, написавши на постаменті звинувачення у вчиненні маршалом воєнних злочинів.

Не буде зайвим нагадати, що за останній час фінські ліворадикали вже не стидаються паплюжити й могили героїв Другої світової війни.

Безсумнівно, теперішня активізація вандалів у Фінляндії збіглася з "антирасистськими" протестами у США та ЄС.

Адже їхні учасники намагаються переглянути історичну спадщину на догоду ситуативним ідеологічним примхам, несучи культурний занепад всій західній цивілізації.

У Фінляндії вандали спаплюжили 2 пам'ятники маршалу Маннергейму_1
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Спадковий дворянин Владімір Ульянов-Лєнін увірвався у політику наприкінці ХІХ століття, чому сприяло знайомство з Георгієм Плєхановим.
15 листопада, 13:38
Віднині слуги Феміди у США переслідуватимуть усіх, хто не згодний із новим ліворадикальним порядком денним у країні.
27 серпня, 08:18
Лідер російських комуністів припустився прикрої помилки, ймовірно дається в знаки старечий маразм.
05.09.2020, 13:28
Не перший тиждень вулиці найбільшого міста північно-західного штату Орегон охоплені масовими заворушеннями.
21.08.2020, 14:19
Невдовзі влада Фінляндії розпочне соціальний експеримент із впровадження нещодавно ухваленого плану суспільної рівності.
07.07.2020, 14:08
Пам'ятник Леніну відкриють у місті Гельзенкірхен.
08.03.2020, 08:40