У Херсоні виявили катівню для української малечі, – омбудсман Лубінець

КРИМІНАЛ
14.12.2022, 19:36
У Херсоні виявили катівню для української малечі, – омбудсман Лубінець

Не здатні перемогти наш народ на полі бою російські окупанти переходять до відвертого терору і насилля проти беззахисних цивільних громадян

Такі відомості на своєму офіційному Telegram-каналі оприлюднив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, в одному з приміщень для тортур мирних громадян під час окупації Херсона було облаштовано спеціальну кімнату для неповнолітніх, незалежно від їхньої статі.

«Ми вперше зафіксували факт тортур щодо дітей. Також встановлені 154 факти сексуального насильства з боку військовослужбовців РФ та знайдені майже 200 тіл загиблих. Але всі ці цифри не остаточні. Це чергове підтвердження того, що звільнена Київщина, Харківщина і Херсонщина, це не поодинокість дій окупантів, а системне знищення цивільного населення України. Це геноцидна війна», – прокоментував ситуацію Дмитро Лубінець.

Водночас уточнюється, що на всіх деокупованих  українських територіях вітчизняні правоохоронці отримують жахливі свідчення тих, кому вдалось вижити й зафіксувати злочини московитських загарбників.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що чинний дитячий омбудсман РФ Марія Львова-Бєлова публічно зізналася у викрадені маленьких українців.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
"Батальйон імені Богдана Хмельницького" вже скоро воюватиме проти українців. Російським спеціальним службам присвячується...
16 березня, 20:26
Історія
79 років тому більшовицький режим розпочав чергову етнічну чистку. Слідом за чеченцями, калмиками та інгушами депортували балкарців.
08 березня, 16:52
Історія
Владімір Путін знайшов в особі Віктора Орбана таку ж травмовану минулим "рідну душу". Тому для них обох Україна – "помилка історії".
03 березня, 19:44
Війна
Це знищення нас, нашої країни, нашої нації, мови, культури
26 лютого, 10:25
Кримінал
Відроджена путінським режимом омріяна мільйонами росіянами система ГУЛАГу знову тероризує безневинних українців, особливо нашу малечу.
16 лютого, 18:05
Війна
Росіяни знову й знову втілюють у життя всі можливі сценарії американських фільмів жахів, які творцям Голлівуду і не снилося.
15 лютого, 19:34