У Карлівці тимчасовим мером став секретар міської ради

ПОЛТАВА
29.09.2021, 12:53
У Карлівці тимчасовим мером став секретар міської ради

Депутати Карлівської громади одностайно проголосували за покладання обов'язків голови виконавчого комітету на секретаря ради Олега Стовбуна.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, починаючи з 28 вересня і до перевиборів 31 жовтня поточного року вказаний чиновник тимчасово виконуватиме обов'язки мера Карлівки.

«Шановні карлівчани! З вересня ми всі бачили, як ганебно виконувалася робота міської ради. Окремі депутати продовжують її блокувати, але змінили свої методи. Я звертаюся до колишнього міського голови та колишнього секретаря міської ради нарешті розблокувати роботу виконавчого органу, особливо у переддень запуску опалювального сезону», – виступив до жителів громади Олег Стовбун.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", чиновники Карлівки продовжують працювати попри розпуск міської ради.

Читайте також:
Полтава
Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.
26 травня, 14:53
Полтава
Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.
20 травня, 14:56
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42