У Китаї почав діяти новий закон про патріотизм

ПОЛІТИКА
01 січня, 19:06
У Китаї почав діяти новий закон про патріотизм
Фото: Google

Комуністичний режим у Піднебесній під проводом диктатора Сі Цзіньпіна ідейно та духовно гуртує підданих. Практики Мао Цзедуна відновлюються.

За повідомленням пресслужби міністерства народної просвіти КНР, новий закон про патріотичне виховання набрав чинності 1 січня 2024 року. Документ ухвалили торік восени на зібранні Політичного бюро Комуністичної партії Китаю за наполяганням самого товариша Сі.

Так, згідно з новим законом, патріотичне виховання охоплює такі сфери, як: ідеологія та політика; історія та культура; національна символіка; краса Батьківщини; Конституція; національна єдність та етнічна згуртованість; національна безпека та оборона; подвиги героїв минулого та взірці для наслідування. Документ вказує, що «патріотичне виховання має бути спрямоване на всіх громадян, та звертає особливу увагу на патріотичне виховання молоді та дітей у школі й удома».

Пресслужба міносвіти КНР наголосила, що закон вимагає повного використання всіх видів ресурсів для проведення патріотичного виховання. Зокрема, йдеться про ресурси, пов'язані зі спадщиною Компартії Китаю, пам'ятками, базами патріотичного виховання та різними культурними майданчиками, де обов'язково мають цитуватися промови теперішнього, а не колишніх диктаторів.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уточнює, що російські спеціальні служби допомагають чистити Компартію Китаю від миротворців. Сі Цзіньпін на словах переконує світ у своїй миролюбності, насправді ж готується до війни, і Кремль активно включений у цей процес.

У Китаї почав діяти новий закон про патріотизм_1
Читайте також:
Політика
Нелегітимний комік та позаконституційний завгосп впроваджують диктатуру.
17 липня, 11:43
Світ
Попередні періоди надлишкових потужностей у комуністичному Китаї призвели до втрати робочих місць американців. А ще, до закриття низки фірм.
12 липня, 19:22
Опінії
Процес відбудеться у закритому режимі. Тобто без допуску родичів, представників громадськості та преси.
09 липня, 16:05
Опінії
Відповідь на поставлене питання рівночасно складна й очевидна. Ба більше: вона глибока і комплексна, тому просто не буде.
02 липня, 07:13
Опінії
У суді відкрилися ворота пекла – в них ми побачили москву…
21 червня, 16:04
Позиція
Україна здригається від проявів діяльності нелегітимного і його регента.
20 червня, 10:42