У КНР розробили розстрільний список тайванців

СВІТ
15 березня, 18:26
У КНР розробили розстрільний список тайванців
Фото: Nikkei Asia

Російський диктаторський режим активно допомагав своїм китайським сюзеренам у Пекіні, користуючись з антиукраїнських темників.

Про це повідомив очільник вітчизняної Ліберально-демократичної ліґи, координатор міжнародного руху "Free Hong Kong Center" і політолог Артур Харитонов.

За його словами, авторство нібито належить учню Джекі Чана – пропагандисту у галузі культури Чжоу Сяопіну, який неодноразово відвідував Москву, де брав участь у путінських шабашах.

«Улюбленець Сі Цзіньпіна – бездарний митець Чжоу Сяопін – заявив що просунув на з'їзді Комуністичної партії Китаю "Розстрільний список" тайванських активістів, яких китайці ліквідуватимуть під час своєї "спеціальної військової операції". Цікаво, що він використав саме російський термін. Ідеться насамперед про тайванців, що виступають "за незалежність" (тобто, вважають Тайвань – не Китаєм, як воно і є).

Попри комічність цього комуніста, влітку 2022 року Сі підписав указ про можливість проведення "спеціальних військових операцій" (тексту публічно нема). Пізніше посол КНР у Франції заявив, що операція проти Тайваню необхідна, аби "перевиховати тайванців" від демократії», – прокоментував ситуацію Артур Харитонов.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що Київ мусить розірвати дипломатичні відносини з Пекіном, оскільки китайські комуністи допомагають росіянам вчиняти геноцид українців.

Читайте також:
Світ
Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.
24 травня, 21:29
Кримінал
Адміністрація Владивостока розпочала виконувати доручення Владіміра Путіна з відновлення системи ГУЛАГ на російському Далекому Сході.
24 травня, 18:54
Світ
Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...
21 травня, 19:24
Політика
Відомий на Росії борець із путінським режимом Євгєній Ройзман оштрафований у примусовому порядку на загальну суму $3242.
19 травня, 17:08
Опінії
Така зухвалість та безкарність під час страшної війни є ознакою замовної помсти президента Зеленського та голови офісу президента Єрмака
15 травня, 09:10
Політика
Російський авторитарний режим розуміє, що Україну не вдасться загарбати, як планувалося, тому доведеться обрати слабкішу жертву.
11 травня, 19:34