У КНР спрогнозували колапс росії та повне узалежнення

СВІТ
28.12.2023, 19:07
У КНР спрогнозували колапс росії та повне узалежнення
Фото: Xinhua

2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.

На цьому наполягають автори редакційного матеріалу на шпальтах одного з провідних пропагандистських видань комуністичного Китаю Xinhua. Перспективи для ресурсної федерації московії, відверто кажучи, аж ніяк не безхмарні.

Загалом китайці переконані, що власного й самостійного майбутнього у росії вже ніколи не буде, після здійснених помилок, і це стосується не лише війни проти України. Так званий «розворот на Схід» обличчям до Азії довів неспроможність РФ як держави, котра все ще претендує на спадщину СССР.

Російсько-український конфлікт, який затягнувся через небажання кремлівського бункерного діда путіна визнавати стратегічну поразку, і загострення геополітичного протистояння між московією та Заходом призвели до певних нових проблем. Це, своєю чергою, визнають у виданні Xinhua, вплинули на стабільність політичної ситуації всередині держави-окупанта і психологічний стан самих росіян.

Китайські пропагандисти окреслили 3 характерні чинники, які на пряму корелюють стан справ у залежній від Пекіна ресурсній федерації:

  • майбутні президентські вибори (фактично, переобрання путіна);
  • перебіг бойових дій на українському фронті;
  • зовнішнє оточення (дипломатична гра Москви).

Міжнародна ситуація після 24 лютого 2022 року різко ускладнилася та хаотизувалася, що не лише дало росії зміцнити свої позиції в Азії та Африці, а й створило безліч ризиків для глобальної безпеки. Кремлю також вдалося поширити конфлікт за межі України: Кавказ, Близький Схід, Сахель, Південна Америка, — і географія буде розростатися надалі.

За кілька днів настане 2024-й і світ вступить у «рік виборів», коли політична ситуація в багатьох країнах може зазнати серйозних змін. Результати президентських перегонів у США та виборів до Європарламенту безпосередньо визначать політику західних країн щодо РФ, а отже подальшої підтримки України.

Ґрунтуючись на поточних тенденціях і змінах, які намітилися, що все-таки може очікувати ресурсну федерацію московію наступного року?

  1. Політична ситуація на росії, швидше за все, залишиться стабільною, бо населення має щó їсти, а тому бунтувати не буде кому.
  2. Диктатор путін збереже свою посаду, а інші кандидати у президенти не мають шансів навіть на здобуття 10%, намальованих у виборчкомах.
  3. Горезвісна «спеціальна воєнна операція» (тобто геноцидна війна проти України — прим. ред.) залишається ключовим завданням російського режиму, яка триватиме доти, доки не буде досягнуто всіх заявлених цілей: «денацифікації», «демілітаризації» та «нейтрального/позаблокового статусу» України.
  4. Державі-агресору доведеться подолати довгий і тернистий шлях відновлення своєї економіки, куди свої пазурі вп'яв комуністичний Китай, скупивши за безцінь важливі промислові об'єкти.
  5. Очікується новий виток загострення відносин РФ зі США, ЄС і НАТО, про що свідчать події на кордоні з Фінляндією, білорусько-польському і білорусько-литовському прикордонні.
  6. Враховуючи вищенаведене, росія продовжить розглядати співпрацю із Китаєм та країнами Азійсько-Тихоокеанського регіону як пріоритетний напрямок та активно використовувати багатосторонні механізми, такі як Шанхайська організація співробітництва, об'єднання BRICS та Євразійський економічний союз для поглиблення співпраці в економічному, торговому, культурному та інших напрямах.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що американські корпорації, які не тільки продають китайські акції, а й переносять свої виробництва в інші країни Південно-Східної Азії, зокрема у В'єтнам, Таїланд і Лаос. Тому КНР намагається замістити вільні місця російським васалом.

Читайте також:
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48
Опінії
А взагалі, це добрий знак, що частина депутатів хочуть скласти мандати.
14.12.2023, 09:45
Опінії
Мая Санду пояснила, за яким принципом розподілятиметься фінансова підтримка місцевим органам влади від Європейського Союзу.
11.12.2023, 12:28
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02.12.2023, 13:35
Опінії
Така поведінка Зеленського та Слуг народу показує, що вони не бажають ніяких реальних змін в управлінні армією.
01.12.2023, 18:13