У Диканьці полеглим захисникам немає місця на цвинтарі?

ПОЛТАВА
23 квітня, 19:04
У Диканьці полеглим захисникам немає місця на цвинтарі?

Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.

Яскравим доказом слугує відеозвіт із нещодавнього спільного засідання постійних комісій Диканської селищної ради. Так депутатка Христина Покутня наголосила на тому, що станом на кінець квітня 2024 року у громаді поховання відбуваються вже і на дорозі.

Натомість інші присутні обранці повідомили наступне — у підзвітних старостинських округах узагалі масово з'являються хаотичні могили. Зокрема, і полеглих у боях на фронті захисників, які жили в інших селах, чи навіть районах та в обласному центрі (тобто у Полтаві).

«Це питання ми підіймаємо вже протягом року, для його розв'язання потрібно подати заяву і написати якісь оголошення. На жаль, виконавчий комітет поки не може вплинути на критичний стан справ, що склався із похованнями у громаді», — повідомив секретар селищної ради Олег Семко.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів. Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз.

Читайте також:
Кримінал
Верховний суд Канади не дозволить конфіскувати іранські активи для компенсації жертвам авіатрощі. Такі от подвійні стандарти Заходу.
18 червня, 08:29
Політика
Вітчизняні можновладці не вчаться на помилках минулого, повторюючи їх. Нині Україна на межі загибелі через дії блазнів в урядових кабінетах.
26 травня, 11:15
Світ
Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.
24 квітня, 12:37
Політика
В Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною.
21 квітня, 20:58
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03