Знищений російськими окупантами Тростянець повертається до життя

ВІЙНА
31.07.2022, 07:34
Знищений російськими окупантами Тростянець повертається до життя

Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.

Найбільше перепало Тростянецькій громаді, яку тепер спільними зусиллями відновлюють жителі, інформує медіація "Останній Бастіон" із посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.

Станом на тепер волонтери з-поміж місцевих разом із представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій активно розбирають завали знищених росіянами будівель.

«Люди з громади – мотивують суспільство і вселяють віру у майбутнє. Вже вдруге цього тижня волонтери та надзвичайники працювали у торговельному центрі, який зазнав серйозних руйнувань унаслідок ворожих обстрілів. До початку повномасштабної агресії росії тут вирувало життя, а залишили загарбники суцільну руїну. Проте волонтери "Добробату" впевнені: всім гуртом вдасться подолати наслідки російської окупації та повернути повноцінне життя у рідне місто», – прокоментували ситуацію у пресслужбі МВС.

Водночас у відомстві Дениса Монастирського і Сергія Чижа досі не відзвітували перед суспільством з приводу торішнього резонансного вбивства невідомими злочинцями патріота і націоналіста Олександра Іваніни, на чому постійно наполягає наша медіаагенція і національно-визвольний рух "Правий сектор".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Кривому Розі виставили на показ російський військовий металолом.

Знищений російськими окупантами Тростянець повертається до життя_1
Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30.06.2022, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26.01.2022, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17.01.2022, 13:05
Полтава
Неподалік села Бродщина Полтавського району комунальні служби ліквідували стихійне сміттєзвалище.
16.12.2021, 12:59