У лейтенанта Баканова помітили шпаргалки

ПОЛІТИКА
31 березня, 17:10
У лейтенанта Баканова помітили шпаргалки

Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу

Sturmfuehrer Лейтенант Баканов "спалився" у верховній раді зі шпаргалками...

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook Андрій Дзиндзя

Дзиндзя опублікував дві сторінки, на яких можна розгледіти 5 запитань та 4 розгорнутих відповіді на них, написаних від імені Івана Баканова.

Запитання були такі:

  •     Скажіть, будь ласка, яких заходів вживала Служба безпеки напередодні цієї акції протесту?
  • Чи займається СБУ протестними акціями, в тому числі, радикального характеру?
  • ... щодо нещодавніх подій довкола викриття незаконного військового формування. Чи не вважаєте ви це переслідуванням героїв АТО?
  • Ми розуміємо, що під час будь-яких масових акцій збільшується ризик терактів. Чи проводить СБУ роботу щодо їх недопущення?
  • Останнім часом все більш помітною стає роль СБУ в контексті санкцій. Фігурують відомі прізвища. Відбувається...

Перше ж запитання, що пролунало після звіту правохоронців, збіглося зі шпаргалкою. Це було запитання № 3 в списку Лейтенанта Баканова — щодо переслідування героїв АТО. Поставив питання депутат-мажоританик, член фракції “Слуги народу” Анатолій Драбовський, якому передав слово колега за фракцією Дмитро Микиша.

Під час виступу можна помітити, що Баканов імпровізує, але не відходить далеко від шпаргалки. У його відповіді можна почути ті самі тези про те, що СБУ поділяє людей тільки на тих, хто порушує закон і ні, а також про те, що спецслужба надала достатньо інформації, аби можна було оцінити об’єктивність розслідування. Однак ці тези були перефразовані.

Загалом на запитання до спікерів було виділено 6 хвилин. Крім Баканова відповідали також т.в.о. голови ДБР Олексій Сухачов та голова Нацполу Ігор Клименко, тож частка цього часу пішла на запитання до них та їхні відповіді.

За шість хвилин прозвучало ще декілька запитань до Івана Баканова, утім їх ставили не представники “Слуги народу” і зі шпаргалкою вони не збігалися.

Зокрема, питання не за списком-шпаргалкою поставили виключений з фракції “Слуги народу” Гео Лерос, депутат “ЄС” Володимир Ар’єв, депутат від групи “Партія “За майбутнє” Дмитро Лубінець, депутатка “Голосу” Соломія Бобровська.

Цікаві питання поставив Баканову Гео Лерос. Згодом він оприлюднив відповідний коментар та відео на своїй сторінці Facebook

Кілька тижнів тому Гео Лерос оприлюднив відео, на якому бізнес-партнер Баканова розповідав про Лейтенанат Баканова, Шефіра, Зеленського та перший хабар $500 тисяч.

На відео, яке оприлюднив народний депутат, бізнес-партнер Зеленського розповідає про «Схематоз» від очільника СБУ і готівку «донецьких пацанов» в пакетах. А також про те, хто насправді рулить в СБУ.

«То був не кокаїн, то був бєлий ангєл», «Так а шо, Зеля нам не подкинет на ход ноги, так грамм 5?», «Бо с#ка сам любить той кокаїн більше, ніж народ» та інші прекрасні вислови звучали на цьому відео.

Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47