У Луганській області загинули волонтери із Закарпаття

ВІЙНА
08 травня, 21:01
У Луганській області загинули волонтери із Закарпаття

Російські окупаційно-терористичні сили прицільно і свідомо вбивають цивільних громадян на Сході України, де точаться бої.

Останній тому приклад – село Білогорівка на Луганщині, де під завалами розбомбленої школи крім 60 місцевих мешканців знайшли мертвими 2 закарпатських волонтерів.

Трагічну звістку на своїй офіційній Facebook-сторінці повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, двоє молодих чоловіків із перших днів повномасштабного російського вторгнення доправляли у зону бойових дій такі необхідні для мирного населення гуманітарні вантажі.

«У Білогорівці загинули два закарпатських волонтери. Увесь час війни Назар Дичук та Дмитро Биць постійно допомагали з евакуацією мешканців Луганщини. Вони рятували людей щодня, вивозили їх в безпеку, доставляли гумвантажі. В останню евакуацію перед трагедією, декілька днів тому, до Білогорівки приїхав евакуаційний транспорт, розрахований на 300 людей, тоді згодилися їхати в безпеку лише 49 селян. Автобуси поїхали порожніми. Хлопці також були на цьому рейсі, а потім повернулися допомагати. Назар і Дмитро загинули в школі разом з мешканцями села», – зазначив Сергій Гайдай.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих волонтерів. Вічна пам'ять!

Читайте також:
Історія
Найчорніша сторінка в історії ХІХ століття, яку росія намагалися стерти, викреслити як страшний сон. Але пам'ять виявилася незнищенною!
21 травня, 21:02
Історія
Чорнобильська атомна електростанція. 26 квітня 1986 року. Планове виключення реактора, яке тривало 20 секунд.
26 квітня, 09:21
Кримінал
Спеціальний підрозділ французьких жандармів прибув до Львова задля сприяння у виявленні фактів геноциду українців на Київщині.
11 квітня, 17:13
Некролог
Валентині Попелюх було 83 роки, українці запам'ятають її як незламну борчиню за волю нашої Батьківщини проти диктатури.
25 березня, 20:37
Війна
Станом на ранок 14 березня найбільшою гуманітарною проблемою України є оточений московитською ордою 400-тисячний Маріуполь.
14 березня, 11:56
Війна
Перлина Приазов'я понад 10 днів перебуває в оточенні московитської орди, а військово-політичне керівництво України зволікає з її порятунком.
12 березня, 19:32