У Маріуполі досі майорить єдиний український стяг

ВІЙНА
26 травня, 20:36
У Маріуполі досі майорить єдиний український стяг
Фото: Mariupol Now

Якби російські окупанти з колаборантами не намагалися насадити у захоплених містах химерний "русскій мір", вільна Україна була, є і буде.

Свідченням цього факту слугує ролик із найбільшого приазовського порту Донецької області, викладений на вітчизняному Telegram-каналі "Mariupol Now".

На відео чітко видно один із затоплених бойових кораблів Військово-морських сил Збройних Сил України, на кормі якого продовжує майоріти флотський стяг.

«Маріуполь, останній наш військовий прапор у місті. Стоїть, як символ сили та не переможеного духу», – так прокоментували ситуацію у тимчасово окупованому місті його жителі.

Водночас усюди на вулицях і навіть на незламній фортеці "Азовсталь" російські загарбники вже встановили свої триколори поряд із ганчірками терористичного угруповання "ДНР".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що роз'ятрена обстрілами сусідня з Донеччиною Луганщина продовжує жити й чинити опір агресорам.

Читайте також:
Війна
Українська авіація 13 серпня знищила півтора десятка бронемашин окупантів та значну кількість особового складу
вчора, 14:27
Війна
Також був атакований міст у районі Каховської ГЕС
08 серпня, 11:05
Війна
Офіційно денацифікувався та демілітаризувався
07 серпня, 16:45
Війна
Обидва Антонівські мости, що сполучають Херсон із лівобережжям Дніпра, неможливо використовувати
30 липня, 14:24
Історія
Сьогодні згадуємо тих українських добровольців, які, ставши до лав ворожого німецького війська, кинули виклик більшовицькій Московії-СССР.
22 липня, 09:00