У Миколаївській області фермер підірвався на невідомому боєприпасі

ВІЙНА
10 травня, 17:48
У Миколаївській області фермер підірвався на невідомому боєприпасі

Російська воєнна агресія та окупації лишили на визволеній території України невиліковні рани у вигляді мін і снарядів.

На одному з таких боєприпасів 10 травня у Баштанському районі на Миколаївщині підірвався селянин, який розорював ріллю трактором.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на звіт Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як наголошують у відомстві, на всіх без виключення деокупованих територіях України до тепер зберігається потенційна мінна небезпека.

«У селі Новоочаків Баштанського району чоловік 1963 року народження на тракторі наїхав на невідомий вибухонебезпечний предмет. Через це предмет здетонував. У результаті вибуху водій отримав незначні ушкодження та госпіталізований до лікарні.

Звертаємо увагу громадян України, що у разі, коли ви проживаєте у населених пунктах, які були окуповані, будьте вкрай обережними виявивши предмет, схожий на боєприпас. Радимо відразу телефонувати на спецлінію 101 або 102», – зазначили у пресслужбі ДСНС.

Аналогічна ситуація і з сусідніми до Полтавщини регіонами: Київщиною, Чернігівщиною, Сумщиною і Харківщиною, – де наслідки кількамісячної присутності московитів в одностроях на бронетехніці ще будуть відчутні тривалий час.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що під час виконання завдань із розмінування визволеного Правобережжя Дніпра вітчизняні піротехніки потрапили під ворожий обстріл.

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24