У Миколаївській області фермер підірвався на невідомому боєприпасі

ВІЙНА
10.05.2023, 17:48
У Миколаївській області фермер підірвався на невідомому боєприпасі

Російська воєнна агресія та окупації лишили на визволеній території України невиліковні рани у вигляді мін і снарядів.

На одному з таких боєприпасів 10 травня у Баштанському районі на Миколаївщині підірвався селянин, який розорював ріллю трактором.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на звіт Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як наголошують у відомстві, на всіх без виключення деокупованих територіях України до тепер зберігається потенційна мінна небезпека.

«У селі Новоочаків Баштанського району чоловік 1963 року народження на тракторі наїхав на невідомий вибухонебезпечний предмет. Через це предмет здетонував. У результаті вибуху водій отримав незначні ушкодження та госпіталізований до лікарні.

Звертаємо увагу громадян України, що у разі, коли ви проживаєте у населених пунктах, які були окуповані, будьте вкрай обережними виявивши предмет, схожий на боєприпас. Радимо відразу телефонувати на спецлінію 101 або 102», – зазначили у пресслужбі ДСНС.

Аналогічна ситуація і з сусідніми до Полтавщини регіонами: Київщиною, Чернігівщиною, Сумщиною і Харківщиною, – де наслідки кількамісячної присутності московитів в одностроях на бронетехніці ще будуть відчутні тривалий час.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що під час виконання завдань із розмінування визволеного Правобережжя Дніпра вітчизняні піротехніки потрапили під ворожий обстріл.

Читайте також:
Опінії
Вітчизняний телевізійний простір кастрований до зелемарахвону. Він не загартовує та мобілізує людей, а лише шкодить нашій нації.
08 липня, 20:53
Війна
Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.
25 червня, 07:17
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20