У Миргороді й Кременчуці людей без масок не пускають у магазини й аптеки

ПОЛТАВА
26 березня, 17:25
У Миргороді й Кременчуці людей без масок не пускають у магазини й аптеки

Суворий масковий режиму введений у Миргороді і в Кременчуці від сьогодні. При цьому масок і деззасобів у мережі аптек зараз нема.

У Миргороді і в Кременчуці людей без масок не пускають до громадського транспорту, в магазини, аптеки та в інші громадські місця. Де їм брати засоби захисту зараз, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відповісти не зміг.

«Скоро буде літак із масками. Їх розповсюдять в аптечній мережі. Люди зможуть їх купити через тиждень-два», – сказав 26 березня під час брифінгу в Лубнах голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

На Полтавщині зараз 1592 людини на самоізоляції.

У Полтавській області станом на 26 березня нема коронавірусу. Вчора було 4 підозри, 2 спростували. На результати інших чекають до понеділка.

Загалом 10 людей в області перевірили на коронавірус. Результати негативні.

Сьогодні в область привезуть прилад, який дозволить проводити лабораторні дослідження на COVID-19 на Полтавщині.

У Полтавській  області 17 лікарень готові приймати хворих. Це лікарні, де є інфекційні відділення. При них створили палати-бокси.

Читайте також:
Ввечері 28 березня рятувальники помили дезінфекторами вулиці мікрорайону в Кременчуці, де живе хвора на коронавірус 68-річна жінка.
11:45
Сьогодні ізолювали всіх медиків пульмонологічного відділення Кременчука, які контактували з хворою на коронавірус жінкою.
вчора, 17:50
На ринках Кременчука організують продаж розсади та саджанців рослин. Торгуватимуть з 10:00 до 15:00, кількість покупців контролюватимуть.
27 березня, 16:45
18 дітей в Україні інфіковані коронавірусом. Це 5-річний хлопчик із Вінниччини, 7-річна дівчинка хвора на Волині і 16 – на Буковині.
27 березня, 14:30
Сьогодні ОСББ в Полтаві отримають безкоштовні антисептики для обробки під’їздів.
27 березня, 11:10
26 березня навколо Полтави розгорнуть блокпости. На пунктах пропусків машини дезинфікуватимуть, людям вимірюватимуть температуру.
26 березня, 09:35