У Миргороді й Кременчуці людей без масок не пускають у магазини й аптеки

ПОЛТАВА
26 березня, 17:25
У Миргороді й Кременчуці людей без масок не пускають у магазини й аптеки

Суворий масковий режиму введений у Миргороді і в Кременчуці від сьогодні. При цьому масок і деззасобів у мережі аптек зараз нема.

У Миргороді і в Кременчуці людей без масок не пускають до громадського транспорту, в магазини, аптеки та в інші громадські місця. Де їм брати засоби захисту зараз, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відповісти не зміг.

«Скоро буде літак із масками. Їх розповсюдять в аптечній мережі. Люди зможуть їх купити через тиждень-два», – сказав 26 березня під час брифінгу в Лубнах голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

На Полтавщині зараз 1592 людини на самоізоляції.

У Полтавській області станом на 26 березня нема коронавірусу. Вчора було 4 підозри, 2 спростували. На результати інших чекають до понеділка.

Загалом 10 людей в області перевірили на коронавірус. Результати негативні.

Сьогодні в область привезуть прилад, який дозволить проводити лабораторні дослідження на COVID-19 на Полтавщині.

У Полтавській  області 17 лікарень готові приймати хворих. Це лікарні, де є інфекційні відділення. При них створили палати-бокси.

Читайте також:
Сьогодні біля будівлі Кабміну проходила акція протесту батьків, які вимагали від уряду відкрити дитячі садочки.
20 травня, 14:36
Поточна санітарно-епідеміологічна ситуація дозволяє відновити нормальну підприємницьку та громадську діяльність на території міста.
09 травня, 11:19
При цьому, пом'якшення карантину почнеться як і планувалося – з 11 травня.
04 травня, 14:35
Антоніу Гутерреш закликав держави світу утриматися від дискримінації власних громадян під час подолання спалаху коронавірусу.
23 квітня, 13:25
Мешканців курортного міста на Полтавщині закликають на Великодні свята утриматися від виходу на вулицю й залишатися вдома.
18 квітня, 14:00
Подовження відпустки на час карантинних заходів невдовзі для більшості громадян може обернутися втратою заробітної платні.
16 квітня, 12:30