Який хазяїн у Терешківській громаді, такі там і шляхи

ПОЛТАВА
21 квітня, 13:54
Який хазяїн у Терешківській громаді, такі там і шляхи

На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.

Красномовним доказом слугує автотраса (чи те, що від неї лишилося) між селами Козельщина та Писарівка. Фотознімки оприлюднили мешканці Терешківської громади, які незадоволені станом дорожнього покриття, на ремонт якого витрачалися шалені бюджетні кошти.

Проте згодом з'ясувалося, що у незадовільному стані також і кілька центральних вулиць населеного пункту Полтавщини, яким постійно курсують не лише легковики, а й вантажівки. Мешканці Терешок питаються у відповідальної за благоустрій влади, яка набрала води до рота:

  • «Чому замість асфальту на дорогах покришки з гілками?»
  • «Як довго буде здійснюватися цей колісний ремонт, що і сміх, і гріх?»

На жаль, в органі місцевого самоврядування не палають бажанням спілкуватися ні з пресою, ні тим паче із жителями. Можливо, ситуація зміниться, коли автівка відповідальних посадовців опиниться в ямі, інакше доведеться чекати на завершення війни.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що дороги Миргородського району — діряве решето від потужних Зе-піарників. Маємо справу із відвертим саботажем і диверсією!

Який хазяїн у Терешківській громаді, такі там і шляхи_1
Який хазяїн у Терешківській громаді, такі там і шляхи_3
Читайте також:
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32
Політика
Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко
24 квітня, 17:00