У Миргородському районі затримали браконьєра, який застрелив самицю оленя

ПОЛТАВА
23 лютого, 13:59
У Миргородському районі затримали браконьєра, який застрелив самицю оленя
Фото: Facebook

37-річного мешканця Полтавщини підозрюють у навмисному вбивстві самиці плямистого оленя в угіддях Комишнянської громади.

Відповідні результати досудового слідства виклали на сторінці Миргородського районного відділу поліції у соціальній мережі Facebook.

Зазначається, що інцидент стався 20 лютого у болотистій місцевості на території державного лісництва неподалік села Зуївці.

Рейдова група правоохоронців по контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи спільно з єгерями по гарячих слідах затримала ймовірного зловмисника.

«Станом на тепер вдалося встановити особу правопорушника — браконьєром виявився житель одного із сіл Миргородського району. Оперативники з’ясували, що чоловік не мав жодних дозвільних документів на полювання. З місця події вилучено вбиту тварину, мисливську рушницю і дозвіл на зброю. Нині слідчі вивчають обставини вчинення правопорушення і з’ясовують суму завданих державі збитків, триває слідство», — прокоментували ситуацію у пресслужбі Національної поліції.

На зловмисника вже складено протокол за частиною 2 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також відкрито провадження за статтею 248 Кримінального кодексу України.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", перевертні з-поміж підлеглих Арсена Авакова ночами промишляють браконьєрством.

Читайте також:
Підлеглі Арсена Авакова продовжують дискредитувати форму, погони та, здавалось би, почесне звання поліцейського.
10.11.2020, 15:55
Людство як ніколи близьке до того, щоб винищити їх остаточно.
06.10.2020, 13:07
Китайських рибалок звинуватили у виснаженні водних ресурсів і катастрофічному скороченні популяцій багатьох видів морських організмів.
26.08.2020, 09:28
Порушника сезонної нерестової заборони, що здійснював незаконний вилов риби, затримали поблизу Кременчука.
04.06.2020, 12:03
Правоохоронні органи зупинили незаконний рибний промисел у Ворсклянській затоці Кам'янського водосховища.
25.05.2020, 09:18
Правоохоронці Кременчуцького району вкотре виявили порушника нерестової заборони, який нелегально придбав 63 кілограми сома.
23.05.2020, 10:09