У містах Приазов'я не припиняється спротив агресії РФ

ВІЙНА
04 лютого, 06:02
У містах Приазов'я не припиняється спротив агресії РФ

Протидія московитським загарбникам — єдина надія для жителів тимчасово окупованих теренів України на визволення. Віра у це не згасна.

Відповідними кадрами із Криму та Херсонщини поділилися підпільники вітчизняного руху «Жовта Стрічка», передає медіаагенція «Останній Бастіон». Попри репресії, переслідування й терор українські патріоти борються за свою свободу.

Барвисті синьо-жовті символи спротиву з'явилися відразу у кількох містах Причорномор'я та Приазов'я, контрольованих окупаційно-терористичним режимом РФ. Зокрема, відчайдухи вийшли довести приналежність Севастополя, Сімферополя, Айкаваня, Генічеська і Приморська до України.

«Наші партизани поширили патріотичні наліпки та стрічки на центральних вулицях, у парках та скверах, а також перед в'їздом до вказаних населених пунктів. З кожним днем прикладів спротиву стає дедалі більше, нові активісти з'являються у різних тимчасово окупованих містах та селах. Бо наперекір усі залякування та пропаганду з боку окупантів ми не забуваємо, що ми — українці», — відзвітували у русі «Жовта Стрічка».

Знаково, що раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як українські партизани розвідали ракетний завод у Підмосков'ї. Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш».

У містах Приазов'я не припиняється спротив агресії РФ_1
У містах Приазов'я не припиняється спротив агресії РФ_3
У містах Приазов'я не припиняється спротив агресії РФ_5
Читайте також:
Війна
Уродженці Одеської області у Донецьких степах зупиняють московську навалу дикунів у режимі 24/7. Для цього використовують міномети.
04 березня, 19:22
Мистецтво
Студенти та викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зібрали справжніх поціновувачів мистецтва. Подія знакова.
03 березня, 14:52
Війна
Українські піхотинці, дронарі, артилеристи не лише вогнем злагоджено випалюють ворога. Їм вдається брати у полон московитську десантуру.
19 лютого, 20:32
Мистецтво
Галерея образотворчого мистецтва Краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького запрошує на виставку живопису. Показують картини зимової казки.
02 лютого, 09:23
Війна
Завдяки розробкам вітчизняним інженерів захисники України вправно і влучно б'ють ворогів. Кількість російських загарбників зменшується.
27 січня, 19:21
Історія
На наших очах зникають давні знаки та пам'ятки часів Гетьманщини. Ситуація катастрофічна, однак виправити її можна спільними зусиллями.
26 січня, 14:03