Українські партизани розвідали ракетний завод у Підмосков'ї

ВІЙНА
25 січня, 19:24
Українські партизани розвідали ракетний завод у Підмосков'ї
Фото: Атеш

Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.

Відповідний фотозвіт оприлюднили діячі вітчизняного підпілля, яким вдалося навідатися аж у Московську область. Зазначається, що українські партизани успішно і непомітно для ворога здійснили зовнішню розвідку центрального офісу стратегічного підприємства.

«Тактичне ракетне озброєння» — один із найбільших російських оборонних концернів, який спеціалізується на проєктуванні та випуску ракетної зброї різних класів. Зокрема, до їхньої продукції належать ракети X-31, X-35, X-38, X-29 та комплекси типу«Бастіон», «Яхонт», «Рубіж».

«Ми вирахували виробничі цехи, комори з реагентами та технікою. Також ми напевно знаємо розташування адміністративного корпусу з усією документацією. Цей військовий об'єкт має бути знищений і ми будемо над цим працювати», — заявили діячі руху «Атеш».

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що постійні удари по нафтовій інфраструктурі московії — це частина партизанської тактики України. Ворога слід позбавити ресурсів для ведення війни.

Українські партизани розвідали ракетний завод у Підмосков'ї_1
Читайте також:
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Світ
До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.
31.12.2023, 09:37
Світ
Тільки ті, хто на собі пізнав усі «принади» російської окупації, допомагає Україні наближати перемогу. Як не дивно, чехи — в авангарді.
19.12.2023, 19:55