У Москві «денацифікували» Астрід Ліндґрен

СВІТ
04 травня, 19:02
У Москві «денацифікували» Астрід Ліндґрен
Фото: Twitter

Необільшовицький режим росії, встановлений кремлівським бункерним щуром, продовжує масово знаходити "нацистів" серед сусідів.

Днями вулиці Москви "прикрасили" рекламними щитами з зображеннями видатних культурних діячів Швеції: письменниці Астрід Ліндґрен, режисера Інґмара Берґмана та засновника корпорації "IKEA" Інґвара Кампрада.

Відповідну світлину на своїй Twitter-сторінці оприлюднив відомий дипломат і експрем'єр-міністр Шведського королівства Карл Більдт, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, публічна кампанія націлена не так на дискредитацію вказаних осіб минувшини, скільки на сучасних жителів скандинавської держави, влада якої планує подати заявку на членство у НАТО.

«Ви не повірите, але у Москві розповсюджують заклики про "денацифікацію" Швеції. Тепер росія має намір тероризувати мою батьківщину стражданнями України та ядерним "голокостом". Але ми не відмовимося ні від підтримки України, ані від ідеї вступу до НАТО», – прокоментував ситуацію Карл Більдт.

Також припустимо, що подібними недолугими кроками схиблені виконавці волі путінського режиму реагують на нещодавнє повернення посла Швеції до Києва.

Водночас на сьогодні перелік країн, які росіяни маразматично воліють "денацифікувати" поки обмежується наступними: Україна, Естонія, США, Польща, Литва, Велика Британія, Латвія, Іспанія, Чехія, Італія, Фінляндія, Данія, Норвеґія, Албанія, Словенія, Хорватія, Румунія та Швеція.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що адміністрація західнофінляндської муніципальної громади Турку вирішила демонтувати погруддя "вождю світовому пролетаріату".

Читайте також:
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35
Політика
Кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.
09 червня, 21:36
Світ
Нацрада з електронних ЗМІ Латвії заборонила трансляції останніх 80 телеканалів із росії
06 червня, 13:55
Війна
Невдовзі зв'язатися з жителями тимчасово окупованих районів Півдня України телефоном і через мобільний інтернет буде майже неможливо.
30 травня, 08:12
Опінії
«Нужно просто перестать стрелять»
21 травня, 16:45