У Москві пропонують нарешті оголосити війну Україні

ПОЛІТИКА
02 березня, 20:05
У Москві пропонують нарешті оголосити війну Україні
Фото: Google

З трибуни російської Державної Думи знову лунають гучні заяви про готовність на словах розпочати те, що вже 9 років і так триває.

Маємо на увазі пропагандистські висловлювання чинного народного депутата-комуніста Віктора Соболєва, який погрожує Україні, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Однопартієць Гєннадія Зюганова пропонується оголосити війну на тлі останніх подій у Брянській області, котра поки що входить до складу ресурсної федерації московії.

Будучи членом Комітету Держдуми з питань оборони депутат Соболєв визнав неспроможність його країни забезпечити стабільність і безпеку прикордонних регіонів.

«Жодних "червоних ліній" по України більше немає. І нам абсолютно напевно потрібно припинити "спеціальну воєнну операцію" та розпочати справжню війну. Зі знищенням засобів і об'єктів комунікацій, із постачанням зброї. І це потрібно було зробити вже давно», – захлинаючись у власній жовчі, заявив російський неокомуніст.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", за твердженням російських засобів масової дезінформації, близько 50 "диверсантів" нібито взяли у заручники жителів села Сушани у Брянській області.

У Москві пропонують нарешті оголосити війну Україні_1
Читайте також:
Війна
Відчуття слабкості динамічне. Адже слабкими себе відчувають терористи, у нашому випадку російські, відносно до власних примарних очікувань.
14 квітня, 21:07
Світ
Уряд Тайваню засудив китайську військову загрозу
12 квітня, 15:04
Світ
Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.
11 квітня, 17:38
Війна
Звіт британських аналітиків про невійськові операції рф.
07 квітня, 12:25
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
31 березня, 17:17
Війна
Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.
30 березня, 17:12