У Москві пропонують нарешті оголосити війну Україні

ПОЛІТИКА
02.03.2023, 20:05
У Москві пропонують нарешті оголосити війну Україні
Фото: Google

З трибуни російської Державної Думи знову лунають гучні заяви про готовність на словах розпочати те, що вже 9 років і так триває.

Маємо на увазі пропагандистські висловлювання чинного народного депутата-комуніста Віктора Соболєва, який погрожує Україні, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Однопартієць Гєннадія Зюганова пропонується оголосити війну на тлі останніх подій у Брянській області, котра поки що входить до складу ресурсної федерації московії.

Будучи членом Комітету Держдуми з питань оборони депутат Соболєв визнав неспроможність його країни забезпечити стабільність і безпеку прикордонних регіонів.

«Жодних "червоних ліній" по України більше немає. І нам абсолютно напевно потрібно припинити "спеціальну воєнну операцію" та розпочати справжню війну. Зі знищенням засобів і об'єктів комунікацій, із постачанням зброї. І це потрібно було зробити вже давно», – захлинаючись у власній жовчі, заявив російський неокомуніст.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", за твердженням російських засобів масової дезінформації, близько 50 "диверсантів" нібито взяли у заручники жителів села Сушани у Брянській області.

У Москві пропонують нарешті оголосити війну Україні_1
Читайте також:
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46
Війна
Спеціальні служби низки європейських країн готуються до відсічі. Кремль має намір влаштувати криваві провокації на континенті.
06 травня, 12:23
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00