У наших дітей немає майбутнього через зміни клімату, — депутат Європарламенту

02 травня, 08:58
У наших дітей немає майбутнього через зміни клімату, — депутат Європарламенту
Фото: News Block

Вже наприкінці цього десятиліття людство стане свідком жахливих воєн за воду та їжу, оскільки рівень споживацтва продовжує зростати.

Таку думку в інтерв'ю британському виданню "The Guardian" висловив депутат Європейського парламенту від нідерландської Партії праці Франс Тиммерманс.

За його словами, покоління, народжене у ХХ столітті, мусить піти на жертви у боротьбі з кліматичними змінами заради існування своїх нащадків.

«Ми маємо розпочати з себе. Це не просто нагальна справа — це важка справа. Ми повинні трансформувати свою економіку. Диверсифікувати, переорієнтувати — називайте цей процес як хочете, бо у нас накопичилася величезна купа проблем, найбільша з яких, звісно, соціальна. Якщо ми цього не виправимо, наші діти будуть вести війни за воду та їжу, це перспективи найближчого майбутнього», — зазначив Франс Тиммерманс.

Європарламентар також додає, що у вказаний процес мають бути залучені всі країни світу, бо від нестачі їжі з водою невдовзі потерпатиме кожен мешканець Землі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", згідно з відомостями Організації об'єднаних націй, світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати.

Читайте також:
Вітчизняні сільгоспвиробники завершили проведення осінніх польових робіт – збиральної кампанії та сівби озимих культур під урожай 2021 року.
16.12.2020, 09:42
Українців закликали не перейматися купівельним ажіотажем навколо відсутністю круп у крамницях, особливо гречки.
24.04.2020, 11:35
Невдовзі людство, яке стикнулося зі спалахом COVID-19, опиниться перед ще більшою загрозою: серйозною нестачею продовольства.
22.04.2020, 10:55
В Україні жуки-олені та жуки-носороги відносяться до тих, кому загрожує вимирання, вони занесені до Червоної книги
13:45
Якщо ця тенденція збережеться, екосистема Світового океану безповоротно порушиться
12 травня, 16:25
З 19 березня 2018 року залишилося тільки дві самки північного білого носорога
11 травня, 13:55