У наших дітей немає майбутнього через зміни клімату, — депутат Європарламенту

02 травня, 08:58
У наших дітей немає майбутнього через зміни клімату, — депутат Європарламенту
Фото: News Block

Вже наприкінці цього десятиліття людство стане свідком жахливих воєн за воду та їжу, оскільки рівень споживацтва продовжує зростати.

Таку думку в інтерв'ю британському виданню "The Guardian" висловив депутат Європейського парламенту від нідерландської Партії праці Франс Тиммерманс.

За його словами, покоління, народжене у ХХ столітті, мусить піти на жертви у боротьбі з кліматичними змінами заради існування своїх нащадків.

«Ми маємо розпочати з себе. Це не просто нагальна справа — це важка справа. Ми повинні трансформувати свою економіку. Диверсифікувати, переорієнтувати — називайте цей процес як хочете, бо у нас накопичилася величезна купа проблем, найбільша з яких, звісно, соціальна. Якщо ми цього не виправимо, наші діти будуть вести війни за воду та їжу, це перспективи найближчого майбутнього», — зазначив Франс Тиммерманс.

Європарламентар також додає, що у вказаний процес мають бути залучені всі країни світу, бо від нестачі їжі з водою невдовзі потерпатиме кожен мешканець Землі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", згідно з відомостями Організації об'єднаних націй, світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати.

вибір редакції
Читайте також:
Україна уклала меморандуми з провідними корпораціями Катару "Baladna" і "Widam Food Company" у сфері харчової промисловості.
03 вересня, 13:14
Несприятливі погодні умови істотно вплинуть на цьогорічний врожай картоплі, якої мало і яку вродило дрібною.
02 вересня, 08:22
У 2019/2020 маркетинґовому році власники ферм із великою та малою рогатою худобою не спромоглися вийти у "плюс".
26 серпня, 12:37
Уже цього року виробники харчової продукції мають скориґувати зміст обгорток і упаковок, чітко вказавши наявність пальмової олії.
16 липня, 10:16
Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.
15 липня, 08:02
Жнива на Полтавщині у самому розпалі; невдовзі цьогорічний врожай зернобобових культур відправлять на зберігання до сховищ.
15 липня, 07:51