У наших дітей немає майбутнього через зміни клімату, — депутат Європарламенту

02.05.2021, 08:58
У наших дітей немає майбутнього через зміни клімату, — депутат Європарламенту
Фото: News Block

Вже наприкінці цього десятиліття людство стане свідком жахливих воєн за воду та їжу, оскільки рівень споживацтва продовжує зростати.

Таку думку в інтерв'ю британському виданню "The Guardian" висловив депутат Європейського парламенту від нідерландської Партії праці Франс Тиммерманс.

За його словами, покоління, народжене у ХХ столітті, мусить піти на жертви у боротьбі з кліматичними змінами заради існування своїх нащадків.

«Ми маємо розпочати з себе. Це не просто нагальна справа — це важка справа. Ми повинні трансформувати свою економіку. Диверсифікувати, переорієнтувати — називайте цей процес як хочете, бо у нас накопичилася величезна купа проблем, найбільша з яких, звісно, соціальна. Якщо ми цього не виправимо, наші діти будуть вести війни за воду та їжу, це перспективи найближчого майбутнього», — зазначив Франс Тиммерманс.

Європарламентар також додає, що у вказаний процес мають бути залучені всі країни світу, бо від нестачі їжі з водою невдовзі потерпатиме кожен мешканець Землі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", згідно з відомостями Організації об'єднаних націй, світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати.

Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08 листопада, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03 листопада, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29 вересня, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27 вересня, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07 липня, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30 квітня, 20:32