У Ніжині відбудеться конференція пам'яті ерзянського діяча Анатолія Рябова

ІСТОРІЯ
22 вересня, 13:55
У Ніжині відбудеться конференція пам'яті ерзянського діяча Анатолія Рябова
Фото: Facebook

28 вересня у Ніжинському державному університеті відбудеться науково-просвітницький захід "Україна і фіно-угорський світ".

Відповідне оголошення оприлюднили на офіційному сайті вищого навчального закладу, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як зазначають організатори, метою конференції є сприяння справі міжнародного фіно-угорського руху й обговорення наболілих питань серед пригноблених Москвою фіно-угорських народів.

«Вперше на національному рівні в Україні політики, дипломати та вчені розглянуть проблеми та виклики однієї з найбільших та найдавніших автохтонних спільнот Російської Федерації. Задля широкого розголосу піднятих питань на конференцію запрошені: голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, віцеголова Керівного комітету Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії; посли Естонії, Угорщини, Фінляндії, Литви та Латвії», – йдеться в оголошенні.

Місце проведення заходу: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Графська, 2 (Гоголівський корпус університету, ауд. 212); початок об 11:00.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Україна була, є і буде передовим форпостом цивілізованого Західного світу.

День ерзянської мови (м. Саранськ, весна 2007 року)
День ерзянської мови (м. Саранськ, весна 2007 року)
вибір редакції
Читайте також:
Командир ДУК ПС розповів нам про особливості боротьби нинішнього покоління націоналістів.
15:00
Старух автор спогадів про катівні Гестапо, де чув російською: Захотілось тобі самостоятельной? України нє било, нєт і нє будєт!"
17 вересня, 19:29
Як би не зрадники, то більшовики з УПА не впоралися б.
16 вересня, 23:55
Коли вороги почали вивозити хліб, козаки повстали. На карателів чекала люта смерть.
20 серпня, 19:30