У Ніжині відбудеться конференція пам'яті ерзянського діяча Анатолія Рябова

ІСТОРІЯ
22.09.2021, 13:55
У Ніжині відбудеться конференція пам'яті ерзянського діяча Анатолія Рябова
Фото: Facebook

28 вересня у Ніжинському державному університеті відбудеться науково-просвітницький захід "Україна і фіно-угорський світ".

Відповідне оголошення оприлюднили на офіційному сайті вищого навчального закладу, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як зазначають організатори, метою конференції є сприяння справі міжнародного фіно-угорського руху й обговорення наболілих питань серед пригноблених Москвою фіно-угорських народів.

«Вперше на національному рівні в Україні політики, дипломати та вчені розглянуть проблеми та виклики однієї з найбільших та найдавніших автохтонних спільнот Російської Федерації. Задля широкого розголосу піднятих питань на конференцію запрошені: голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, віцеголова Керівного комітету Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії; посли Естонії, Угорщини, Фінляндії, Литви та Латвії», – йдеться в оголошенні.

Місце проведення заходу: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Графська, 2 (Гоголівський корпус університету, ауд. 212); початок об 11:00.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Україна була, є і буде передовим форпостом цивілізованого Західного світу.

День ерзянської мови (м. Саранськ, весна 2007 року)
День ерзянської мови (м. Саранськ, весна 2007 року)
Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
вчора, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01