У Ніжині відбудеться конференція пам'яті ерзянського діяча Анатолія Рябова

ІСТОРІЯ
22.09.2021, 13:55
У Ніжині відбудеться конференція пам'яті ерзянського діяча Анатолія Рябова
Фото: Facebook

28 вересня у Ніжинському державному університеті відбудеться науково-просвітницький захід "Україна і фіно-угорський світ".

Відповідне оголошення оприлюднили на офіційному сайті вищого навчального закладу, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як зазначають організатори, метою конференції є сприяння справі міжнародного фіно-угорського руху й обговорення наболілих питань серед пригноблених Москвою фіно-угорських народів.

«Вперше на національному рівні в Україні політики, дипломати та вчені розглянуть проблеми та виклики однієї з найбільших та найдавніших автохтонних спільнот Російської Федерації. Задля широкого розголосу піднятих питань на конференцію запрошені: голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, віцеголова Керівного комітету Ради Європи з антидискримінації, розмаїття та інклюзії; посли Естонії, Угорщини, Фінляндії, Литви та Латвії», – йдеться в оголошенні.

Місце проведення заходу: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Графська, 2 (Гоголівський корпус університету, ауд. 212); початок об 11:00.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Україна була, є і буде передовим форпостом цивілізованого Західного світу.

День ерзянської мови (м. Саранськ, весна 2007 року)
День ерзянської мови (м. Саранськ, весна 2007 року)
Читайте також:
Опінії
Найяскравішим виявом відмінностей між українцями та росіянами у недавній історії є масові акції протесту, які ми назвали Майданами.
17:01
Війна
Американські народні обранці і словом, і ділом доводять свою прихильність боротьбі українців за свободу та незалежність.
16 травня, 20:24
Війна
По метру вперед. Працюємо!
16 травня, 15:30
Опінії
День за днем минають ночі, а Донецький степ продовжує палати від артилерійських дуелей. Нині вони стали жорсткішими, бо ворог лютує...
14 травня, 17:01
Війна
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" переходить до складу ЗСУ
14 травня, 15:10
Війна
Ексклюзивне інтерв'ю з сином другого президента Чеченської Республіки Ічкерія для медіаагенції "Останній Бастіон".
14 травня, 09:08