У Полтаві закриваються всі заклади харчування і ТРЦ

ПОЛТАВА
16 березня, 16:05
У Полтаві закриваються всі заклади харчування і ТРЦ

17 березня в Полтаві працюватимуть лише продуктові магазини, АЗС, банки, аптеки, вокзали і пошта. Всі інші заклади закриють.

Сьогодні, 16 березня під час засідання оперативного штабу влада Полтави прийняла рішення ввести в місті жорсткий карантин через загрозу поширення коронавірусу.

«17 березня ми зачиняємо всі торгівельні центри, всі заклади сфери послуг. Завтра мають бути зачинені всі заклади громадського харчування. Жорсткий режим карантину має бути запроваджений по всьому місту. Залишаються працювати в звичному режимі продуктові магазини, аптеки і автозаправні станції. Все інше має бути зачинене. Головне завдання – не допустити коронавірус у Полтаву і зберегти здоров’я полтавців, – сказав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота».

Станом на 16 березня в Україні зафіксували 5 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: 4 у Чернівецькій і 1 у Житомирській області, – повідомляють у Центрі громадського здоров’я України. – Загалом вірусологічна лабораторія Центру дослідила понад 500 зразків».

Нагадаємо, одна людина в Україні від коронавірусу померла 13 березня. Це 71-річна жінка з міста Радомишль, що на Житомирщині. Відомо, що 1 березня вона повернулась із Польщі, після чого була в церкві та на прийомі в місцевій лікарні.

У Полтаві не зафіксовано жодного випадку коронавірусу. Чоловік, якого нещодавно госпіталізували з підозрою на COVID-19 у Полтавську інфекційну лікарню, хворий на грип. У студента з Кременчука також не підтвердили коронавірусу.

Сьогодні о 16-й годині в Полтаві скликається комісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній ухвалять рішення щодо закриття закладів громадського харчування, перукарень, фітнес-клубів та розважальних центрів. Установи та органи місцевого управління працюватимуть в обмеженому режимі. Будівельним магазинам буде рекомендовано перейти в онлайн режим з доставкою, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

«Працюємо на випередження, щоб не допустити ситуації, яка сталася в Китаї та Італії. Закриваємо щонайменше на два тижні заклади сфери послуг. Залишаємо лікарні, аптеки, продуктові магазини, банки, АЗС, залізничні й автовокзали, поштові відділення. Максимально обмежимо публічні масові заходи. Офіційне рішення наш оперативний штаб затвердить найближчим часом. Принагідно звертаюся до працедавців. За можливості переведіть своїх співробітників на віддалений режим роботи, зберігши їм усі гарантії й нинішній рівень заробітної платні», – повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації  Олег Синєгубов.

Останній Бастіон
Останній Бастіон

Також з 00:00 годин 17 березня до завершення періоду карантину в Україні припиняється рух міжнародних потягів. Укрзалізниця обіцяє повернути пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди.

Повністю призупинили пасажирське залізничне сполучення між Україною та Польщею, повідомляють у Мініфраструктури. Зокрема, скасовано поїзди №67/68 Київ - Варшава, №89/90 Перемишль - Львів, №51/52 Львів - Вроцлав, та безпересадочні вагони Київ - Вроцлав. Поїздам №705/706 та №715/716 Київ - Перемишль обмежено маршрут до Львова. Також Львів буде кінцевою станцією для поїзда №35/36 Одеса - Перемишль, який відправляється в рейс з 14-16 березня. Припиняється також пасажирське сполучення з Росією, Білоруссю та Молдовою.

16 березня не відправиться в рейс поїзд чотирьох столиць у зв'язку з карантином в Литві та Латвії. Про подальше його курсування проінформують додатково.

В Україні карантин у зв'язку з розповсюдженням у світі коронавірусу розпочався 12 березня. Всі навчальні заклади закрили до 3 квітня і обмежили масові зібрання понад 200 людей.

У Полтаві закриваються всі заклади харчування і ТРЦ_2

Читайте також:
Володимир Зеленський вже пройшов тестування, його результати негативні.
12 червня, 14:37
Уряд поступово знімає обмеження, введені у зв'язку з пандемією коронавірусу.
29 травня, 16:54
З 1 червня розпочинається черговий етап послаблення карантину.
26 травня, 16:01
Сьогодні біля будівлі Кабміну проходила акція протесту батьків, які вимагали від уряду відкрити дитячі садочки.
20 травня, 14:36
Поточна санітарно-епідеміологічна ситуація дозволяє відновити нормальну підприємницьку та громадську діяльність на території міста.
09 травня, 11:19
При цьому, пом'якшення карантину почнеться як і планувалося – з 11 травня.
04 травня, 14:35