У Полтавській громаді зафіксовано підвищення рівня Ворскли

ПОЛТАВА
08 лютого, 21:34
У Полтавській громаді зафіксовано підвищення рівня Ворскли

Паводок уже підтопив село Сем'янівка на північній околиці обласного центру. Для ліквідації проблеми слід створити систему водовідведення.

Відповідні кадри виклала пресслужба Регіонального офісу водних ресурсів на Полтавщині, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З'ясувалося, що вода вже підходить до будинків мешканців, розташованих у низині.

Розвідавши місцевість підтоплення, фахівці запропонували розчистити водопропускні труби, оскільки невдовзі ситуація може погіршитись. Танення снігу і кригу у верхів'ях басейну Ворскли неодмінно спричинить підвищення рівня води на всій протяжності річки.

«5 лютого відбулося обстеження підтоплених ділянок і проведення замірів рівнів води на території Сем'янівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади. За результатами попередньо проведених заходів, органам місцевого самоврядування було рекомендовано вжити заходи щодо створення організованої системи водовідведення та водопониження з території населеного пункту. Проте, рекомендації Офісу станом на 8 лютого досі не враховано та не виконано.

Наші фахівці виявили, що на території селища відсутнє централізоване водовідведення поверхневих вод й у зв'язку із цим переповнені пониження рельєфу та стариці водою, що не відводиться до річища річки Ворскла. Для зменшення впливу тало-дощового паводка на селище Сем'янівка та для розв'язання питанняліквідації підтоплення домогосподарств, радимо розчистити чи, за необхідності, перевлаштувати наявні водопропускні труби та організувати систему водовідведення та водопониження», — заявили у Полтавському регіональному офісі водних ресурсів.

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», весняні паводки, спричинені таненням снігу і криги, також загрожують Кеременчуцькій громаді. Чиновники назвали райони, які можуть бути затопленими.

Читайте також:
Війна
З метою забезпечення безпеки польського повітряного простору було піднято в повітря дві пари винищувачів F-16.
02 січня, 10:11
Позиція
Факт отруєння Онищенком студентів Полтавського юридичного інституту підтвердили в обласному центрі профілактики хвороб.
22.12.2023, 09:36
Позиція
Незважаючи на заперечення Онищенка в отруєнні дітей, «проффессура» Полтавської політехніки продовжує покривати злочин.
15.12.2023, 10:05
Позиція
Отруєння десятків дітей ректорами вищих навчальних закладів відбулося на Полтавщині.
07.12.2023, 15:10
Полтава
В Полтаві масово отруїлись студенти інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого. Наразі госпіталізовано вже 27 людей.
06.12.2023, 12:25
Світ
Окрім збільшення кількості загиблих, лівійський Червоний Хрест повідомив, що щонайменше 150 будинків були зруйновані.
12.09.2023, 12:12