У разі наступу РФ черкасці різатимуть орків тупими ножами та полювати за їх скальпами — опитування

ПОЛІТИКА
09.12.2021, 22:00
У разі наступу РФ черкасці різатимуть орків тупими ножами та полювати за їх скальпами — опитування

Висловлювання жителів козацького краю не рекомендовано читати слабодухим, полохливим, а також особам з нестабільною психікою.

Кореспондент “Останнього Бастіону” провів опитування мешканців Черкас та гостей обласного центру з метою з'ясувати, як вони діятимуть у разі повномасштабного наступу на Україну орків “залізного щура” Путіна.

Якщо не рахувати за людей декількох екзальтованих імбецилів, у яких в голові замість мізків кістка, а “на язику” лише слова про ковбасу по 2.20 та пломбір у стаканчику “молочний”, черкасці мало не одноголосно твердять, що готові до війни та боронитимуть українську землю.

Нижче ми опублікували найцікавіші з висловлювань опитаних нами сьогодні громадян. 

Відразу відзначимо, що висловлювання жителів козацького краю не рекомендовано читати слабодухим, полохливим, особам з нестабільною психікою та відсутністю почуття гумору.

Антон Миколайович, 57 років, робітник. Етнічний росіянин.

Я вже трохи застарий, але буду радий, якщо мені дадуть допитувати полонених москалів, я їх різатиму тупим ножичком. Проситиму, щоб приставили до такої роботи, вона мені до душі.
Але в будь-якому випадку я буду боротися з ворогом, принаймні, відстрілюватимуся з власного підвалу.

Сергій, 32 роки, інженер.

Воюватиму. Нам треба раціоналізувати процес забою скотини — диких московських ординців. Треба воювати так, щоб залишилося якмога більше живих українців, а москалів, щоб загинуло по максимуму. 
Ось так збираюся воювати. А що саме робитиму — не скажу.

Максим, 35 років, експрацівник правоохоронних органів, учасник україно-російської війни.

А ми з хлопцями на контакті. Війни повномасштабної не хотілося б, але якщо таки Путін піде у наступ, вибір один — воювати.

Валентин, 66 років, експрацівник спецпідрозділу ЧА.

З всієї байди, яка останнім часом крутиться біля України, мене цікавить одне питання. Чи збільшать мобілізаційний вік до 65,чи зразу йти в партизани.

Юлія, 40 років, чиновник.

Я не знаю як це буде відбуватися. Немає жодної інформації у мене точної, як це може відбуватися в сучасних умовах. Що робитимуть? Чадним газом викурюватимуть, атомні станції підірвуть, чи битимуть точково по об'єктах?...
Відповіді на ці питання можуть допомогти мені визначити ту чи іншу свою участь в можливих подіях.

У разі наступу РФ черкасці різатимуть орків тупими ножами та полювати за їх скальпами — опитування_1

Леонід, 29 років, тимчасово безробітний вчитель.

Окрім АК мрію про спис, томагавк, ніж, ананасову брагу, бажано ще бойового слона, щоб видали, та й гайну в ліс, звідки робитиму вилазки, щоб здобувати скальпи та печінку ворога.

А там дивися, піде ЗСУ у наступ, повоюємо і на москальській території, де на нас чекатимуть легкодоступні російські жінки та слухняні раби-чоловіки.

P.S. Опитування не є репрезентативним, але значною мірою відбиває реальні настрої черкасців.

Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00