У росіян не вистачає боєприпасів і ракет, – Sunday Times

ВІЙНА
30.04.2023, 19:43
У росіян не вистачає боєприпасів і ракет, – Sunday Times
Фото: Google

Російський диктатор Владімір Путін обмежений у виборі варіантів щодо подальшого ведення агресивної війни проти України.

Про це на шпальтах авторитетного британського видання "The Sunday Times" заявив професор-совєтолог Марк Ґалеотті, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його оцінкою, окупаційно-терористичний контингент РФ нині відчуває брак боєприпасів і ракет із точним наведенням, тому від "м'ясних штурмів" московити перейшли до оборони.

«Путін хоче успіхів, але чим агресивніші російські наступальні операції, тим більше втрат зазнають російські війська, і тим швидше російський президент знову опиниться перед важким вибором, як заповнити нестачу військ», – вказує Марк Ґалеотті.

Для поповнення багатотисячних втрат на полі бою, які міністр-оленяр Сєргєй Шойгу наказав применшувати у рази, необхідна або нова хвиля мобілізації, або відправлення на український фронт російських призовників.

Обидва варіанти будуть непопулярними серед громадян країни-агресорки, і Путін, переконаний Марк Ґалеотті, поспішає ухвалювати такі рішення, особливо перед вересневими виборами.

«Москва неохоче  переходить у стан оборони, сподіваючися лише на власну спроможність пересилити волю України до опору та готовність колективного Заходу фінансувати та озброювати її. Це практично єдина стратегія, яку може ухвалити сьогодні Путін. Ось, мабуть, саме через цей умовний шпагат занепадає міжнародна роль Росії, навіть попри войовничі та агресивні заяви російського міністерства закордонних справ», – додає професор.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що дисбаланс складу російських окупаційно-терористичних сил вказує на обрання нової тактики, агресор має намір оборонятися, а не йти на штурм.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ не відмовився від загарбання українського Сходу. План максимум — вийти на межу Полтавщини.
21 липня, 11:15
Світ
Кнесет ухвалив законопроєкт, який відкидає створення Палестинської держави на Святій Землі. Сіоністи продовжать войовничу окупацію.
18 липня, 21:43
Війна
Великі війни не бувають без втрат людських і територіальних. Українців кількісно менше від московитів, тож зважаймо на цю перевагу ворога.
18 липня, 13:47
Світ
Неонацистський і необільшовицький підхід Беньяміна Нетаньягу викликає критику навіть серед соратників. Вони розуміють кризовість ситуації.
17 липня, 12:37
Війна
Дарма, що розмірковування чиновництва з берегів Потомаку не враховує смерті тисяч українських захисників. І ще більше загиблих цивільних.
11 липня, 06:07
Війна
Окупанти мають намір під виглядом пасажирських потягів дозволити руху військових ешелонів. Транспортуватимуть особовий склад армії РФ.
08 липня, 08:18