У росіян не вистачає боєприпасів і ракет, – Sunday Times

ВІЙНА
30 квітня, 19:43
У росіян не вистачає боєприпасів і ракет, – Sunday Times
Фото: Google

Російський диктатор Владімір Путін обмежений у виборі варіантів щодо подальшого ведення агресивної війни проти України.

Про це на шпальтах авторитетного британського видання "The Sunday Times" заявив професор-совєтолог Марк Ґалеотті, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його оцінкою, окупаційно-терористичний контингент РФ нині відчуває брак боєприпасів і ракет із точним наведенням, тому від "м'ясних штурмів" московити перейшли до оборони.

«Путін хоче успіхів, але чим агресивніші російські наступальні операції, тим більше втрат зазнають російські війська, і тим швидше російський президент знову опиниться перед важким вибором, як заповнити нестачу військ», – вказує Марк Ґалеотті.

Для поповнення багатотисячних втрат на полі бою, які міністр-оленяр Сєргєй Шойгу наказав применшувати у рази, необхідна або нова хвиля мобілізації, або відправлення на український фронт російських призовників.

Обидва варіанти будуть непопулярними серед громадян країни-агресорки, і Путін, переконаний Марк Ґалеотті, поспішає ухвалювати такі рішення, особливо перед вересневими виборами.

«Москва неохоче  переходить у стан оборони, сподіваючися лише на власну спроможність пересилити волю України до опору та готовність колективного Заходу фінансувати та озброювати її. Це практично єдина стратегія, яку може ухвалити сьогодні Путін. Ось, мабуть, саме через цей умовний шпагат занепадає міжнародна роль Росії, навіть попри войовничі та агресивні заяви російського міністерства закордонних справ», – додає професор.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що дисбаланс складу російських окупаційно-терористичних сил вказує на обрання нової тактики, агресор має намір оборонятися, а не йти на штурм.

Читайте також:
Війна
У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.
16 вересня, 20:37
Війна
Повномасштабна воєнна агресія РФ проти України спричинила не тільки геноцид нашої нації, а й зіпсувала наші землі, знищила ліси та водойми.
09 вересня, 20:02
Історія
Саме тоді у столиці Ічкерії російський тероризм проявився, можна сказати, у "класичному" його вигляді. Йдеться про захоплення заручників...
30 серпня, 20:48
Війна
Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.
14 серпня, 21:51
Війна
У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.
08 серпня, 19:27
Війна
Діячі українсько-кримськотатарського підпілля на тимчасово окупованому півострові фіксують рух кораблів російських агресорів.
25 червня, 19:33