У Сальвадорі відкрили найбільшу на Американському континенті в'язницю

СВІТ
02 лютого, 09:40
У Сальвадорі відкрили найбільшу на Американському континенті в'язницю

166 гектарів – саме таку площу займає пенітенціарний заклад для 40 тисяч в'язнів, розташований у місті Теколука департаменту Сан-Вісенте.

Днями його відкрив президент Республіки Ель Сальвадор – Наїб Армандо Букеле Ортес, повідомивши про це на своїй офіційній сторінці у Twitter, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Найбільша на Американському континенті в'язниця знаходиться за 74 кілометри від столиці країни, побудована за сучасними технологіями та охороняється 850 спецпризначенцями.

«Ще донедавна Ель Сальвадор лідирував у рейтингу найнебезпечніших країн. До нас відмовлялися їхати туристи та тікали світ за очі власні ж громадяни. Тепер все зміниться: Ель Сальвадор поступово стає безпечною країною.

Як ми це зробили? Саджаємо злочинців у в'язницю. Є місце? Нині вже так. Чи зможуть вони віддавати накази зсередини, аби керувати криміналітетом зовні? Однозначно ні. Чи можуть вони втекти? Теж ні. Це наш витвір здорового глузду», – прокоментував подію президент Наїб Армандо Букеле Ортес.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", московський журналіст Міхаіл Мухін розповів про російську в'язницю та її мешканців, від його історії холоне кров у жилах.

Читайте також:
Світ
Все більше російських вагітних жінок летять народжувати в Аргентину в пошуках громадянства для своєї дитини.
24 лютого, 12:20
Життя
Виявляється, ведмеді взагалі не впадають у сплячку, тá й лапу не смокчуть, як нам із дитинства втовкмачують дорослі чи різнорідні казкарі.
11 лютого, 19:27
Життя
29-річний велетень із Гани побив усі попередні рекорди, оскільки його зріст дорівнює 2,89 см.
03 січня, 07:05
Світ
Lamborghini Huracan, який має максимальну швидкість 300 км/год — це подарунок поліції від виробника розкішних автомобілів.
20.12.2022, 17:58
Життя
Собака, який став справжнім живим талісманом, продовжує нести щоденну варту і виявляти вибухові пристрої у Чернігові.
19.03.2022, 21:33
Життя
Повчальна історія про кошики для покупок у крамниці від добродушного мешканця країни Сонця, що сходить, журналіста Тецуя Като.
12.03.2022, 17:16