У США пустили під укіс ешелон із пальним

СВІТ
01 березня, 18:25
У США пустили під укіс ешелон із пальним
Фото: Twitter

Цілком вірогідно, що до диверсійно-терористичної акції причетні агенти російських спеціальних служб або завербовані ними особи.

Відповідні кадри з місця аварії багатотонного вантажного поїзда у штаті Флорида оприлюднило турецьке видання "Yeni Şafak", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, ешелон із майже сотнею великих цистерн здійснював транспортування пропану і зрідженого газу до одного з прибережних терміналів, де на вантаж чекали зафрахтовані урядами країн-членів Європейського союзу кораблі.

Прикметно, але правоохоронні органи Флориди відсторонили від слідства інциденту, бо справу взяли у своїх рук співробітники Федерального бюро розслідувань, що доводить причетність російського сліду.

На загал починаючи з січня поточного року у США почастішали аварії за участі вантажних потягів, які ніби навмисно хтось пускає під укіс із рейок, тож радимо ФБР не виключати диверсію, ініційовану Кремлем.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що вибух в американському місті Нешвіллі підозріло нагадує так звані "хлопки" у Буйнакську, Москві та Волгодонську.

У США пустили під укіс ешелон із пальним_1
Читайте також:
Війна
Кремль наказав терміново вивезти ядерні боєприпаси зі стратегічного об'єкта "Белгород-22". Куди евакуюють, наразі невідомо.
22 травня, 18:25
Життя
Глобальні кліматичні зміни спричинили незворотні процеси, наслідком чого стало зростання рівня світового океану, а отже зменшення суходолу.
25 квітня, 22:31
Війна
Опікунів, які відмовляються виїхати з охопленої війною Донеччини, позбавлять обов'язків, а дітей примусово вивезуть у безпечні місця.
02 квітня, 17:11
Світ
Десятеро людей загинули в результаті сходження лавин в австрійських і швейцарських Альпах.
06 лютого, 17:48
Світ
Багато загиблих та поранених
06 лютого, 10:50
Життя
Проблема мешканців обласного центру на Дніпрі полягає у катастрофічному обмілінні головної водної артерії України, спричиненого росіянами.
01 лютого, 19:52