У США пустили під укіс ешелон із пальним

СВІТ
01 березня, 18:25
У США пустили під укіс ешелон із пальним
Фото: Twitter

Цілком вірогідно, що до диверсійно-терористичної акції причетні агенти російських спеціальних служб або завербовані ними особи.

Відповідні кадри з місця аварії багатотонного вантажного поїзда у штаті Флорида оприлюднило турецьке видання "Yeni Şafak", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, ешелон із майже сотнею великих цистерн здійснював транспортування пропану і зрідженого газу до одного з прибережних терміналів, де на вантаж чекали зафрахтовані урядами країн-членів Європейського союзу кораблі.

Прикметно, але правоохоронні органи Флориди відсторонили від слідства інциденту, бо справу взяли у своїх рук співробітники Федерального бюро розслідувань, що доводить причетність російського сліду.

На загал починаючи з січня поточного року у США почастішали аварії за участі вантажних потягів, які ніби навмисно хтось пускає під укіс із рейок, тож радимо ФБР не виключати диверсію, ініційовану Кремлем.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що вибух в американському місті Нешвіллі підозріло нагадує так звані "хлопки" у Буйнакську, Москві та Волгодонську.

У США пустили під укіс ешелон із пальним_1
Читайте також:
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28 вересня, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26 вересня, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26 вересня, 13:02
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14