У Стамбулі стався теракт

КРИМІНАЛ
13.11.2022, 16:51
У Стамбулі стався теракт
Фото: Telegram

З-поміж імовірних замовників кривавої розправи – диктаторські режими росії та Ірану, котрим заважає сильна Туреччина.

На головній вулиці Істікляль прогримів вибух, унаслідок якого є загиблі та поранені, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Daily Sabah".

Станом на цю мить відомо, що терористичний акт здійснив чоловік середнього віку, вдягнений у чорний одяг, турецька поліція називає виконавця "шахідом-смертником".

Доволі знаково, що недалеко від місця інциденту (тобто, у самому центрі Стамбулу – прим. ред.) знаходиться Генеральне консульство РФ, будівлю якого навіть не зачепило вибуховою хвилею.

Вірогідно, до злочину можуть бути причетні спеціальні служби московії та/або Ірану, котрі вбачають небезпеку для себе через геополітичну активність Туреччини, чия влада рішуче підтримує як Азербайджан, так і Україну.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", новоз'явлений "Бен Ладен" оголосив про створення "Африканського халіфату" у межах регіону Сахель.

У Стамбулі стався теракт_1
Читайте також:
Війна
Реактивні артилерійські системи залпового вогню Сил оборони України пошкодили чергову транспортну артерію, якою користувалися окупанти.
29 січня, 21:17
Світ
У російському МЗС заявили, що ЄС став "прихильником США і НАТО та веде політику конфронтації на пострадянському просторі".
27 січня, 20:53
Світ
Австралійська влада відчайдушно намагається відшукати маленьку капсулу, яка випромінює небезпечну кількість радіації.
27 січня, 18:02
Світ
6-тонне судно Jin Tian було укомплектовано екіпажем з Китаю та М'янми.
26 січня, 18:46
Світ
Людство наближається до Армагеддону.
24 січня, 23:18
Світ
Суперечка між Blizzard і місцевим партнером NetEase залишила китайських геймерів без улюбленої гри.
23 січня, 22:38