У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві

ПОЛІТИКА
16.10.2020, 20:59
У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві
Фото: сайт СБУ

Легенда навчань СБУ виглядає як дешева, кумедна показуха.

Служба безпеки України спільно з посольством Ізраїля провели тактико-спеціальні навчання з нейтралізації умовних «терористів», які за легендою навчань захопили заручника.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що спільні тренування відбулися у Печерському і Деснянському районах столиці за участі підрозділів СБУ, органів державної виконавчої влади, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії.

«За легендою навчань умовні «терористи» захопили в заручники представника дипломатичного представництва. Одночасно їх спільники, інша група «зловмисників» заклали імітаційний макет «саморобного вибухового пристрою» біля входу до приміщення посольства Ізраїлю», – йдеться в повідомленні. 

У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві_1

Наголошується, що залучені підрозділи відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії в різних екстремальних умовах. Під час силової фази тренувань спецпризначенці звільнили «заручників», знешкодили «вибухівку» і затримали «терористів».

Відзначимо, що легенда навчань СБУ виглядає як дешева гра мускулами та банальна показуха. Відомо, що силовики часто використовують різного роду показуху, метою якої, є психологічний тиск на умовного або й конкретного противника. 

У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві_2

Все як в кіно...

Робити категоричні та поспішні висновки з повідомлення дівчаток з пресцентру СБУ ми не будемо, але навіть з оприлюдненої інформації можна зробити деякі недвозначні висновки щодо «професійності» організаторів навчань. Які більше свідчать про спробу нинішнього керівництва України на чолі з євреєм Зеленським зробити приємність керівництву держави Ізраїль.

Нагадаємо, що посол Ізраїля в Україні раніше відзначився відверто антиукраїнськими заявами, називаючи борців за волю України мало не терористами, а також звинувачував українців в антисемітизмі.

Читайте також:
"Просто річ у тому, що росіяни не знають ні про яку війну".
12 квітня, 20:45
Приспівку співають переважно а капела й уживають повтори тексту з переспівками «ла-ла-ла-ла», — для рими зі словом «х@йло.
30 березня, 14:55
Мамай? Іващенко+Бублик+Удовіченко? Ні! Фалос Ґете!
23.11.2020, 09:18
У штаті Невада довго не можуть підбити підсумки голосування за президента США.
05.11.2020, 09:48
Українці мають гарне почуття гумору.
27.10.2020, 15:26