У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві

ПОЛІТИКА
16 жовтня, 20:59
У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві
Фото: сайт СБУ

Легенда навчань СБУ виглядає як дешева, кумедна показуха.

Служба безпеки України спільно з посольством Ізраїля провели тактико-спеціальні навчання з нейтралізації умовних «терористів», які за легендою навчань захопили заручника.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що спільні тренування відбулися у Печерському і Деснянському районах столиці за участі підрозділів СБУ, органів державної виконавчої влади, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії.

«За легендою навчань умовні «терористи» захопили в заручники представника дипломатичного представництва. Одночасно їх спільники, інша група «зловмисників» заклали імітаційний макет «саморобного вибухового пристрою» біля входу до приміщення посольства Ізраїлю», – йдеться в повідомленні. 

У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві_1

Наголошується, що залучені підрозділи відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії в різних екстремальних умовах. Під час силової фази тренувань спецпризначенці звільнили «заручників», знешкодили «вибухівку» і затримали «терористів».

Відзначимо, що легенда навчань СБУ виглядає як дешева гра мускулами та банальна показуха. Відомо, що силовики часто використовують різного роду показуху, метою якої, є психологічний тиск на умовного або й конкретного противника. 

У страху очі великі: СБУ та посольству Ізраїля привиділися терористи-бомбісти в Києві_2

Все як в кіно...

Робити категоричні та поспішні висновки з повідомлення дівчаток з пресцентру СБУ ми не будемо, але навіть з оприлюдненої інформації можна зробити деякі недвозначні висновки щодо «професійності» організаторів навчань. Які більше свідчать про спробу нинішнього керівництва України на чолі з євреєм Зеленським зробити приємність керівництву держави Ізраїль.

Нагадаємо, що посол Ізраїля в Україні раніше відзначився відверто антиукраїнськими заявами, називаючи борців за волю України мало не терористами, а також звинувачував українців в антисемітизмі.

Читайте також:
Новітні казки кобищанського діда.
31 серпня, 09:23
Новітні казки кобищанського діда.
25 серпня, 11:02
Новітні казки кобищанського діда.
24 липня, 09:36
Новітні казки кобищанського діда.
16 липня, 10:05
Cучасні казки кобищанського діда.
07 липня, 11:19