У Тегерані навчили російських солдатів користуватися іранськими БПЛА, – CNN

СВІТ
11 серпня, 20:18
У Тегерані навчили російських солдатів користуватися іранськими БПЛА, – CNN
Фото: BBC

Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.

Такі відомості з посиланням на власне джерело у Пентаґоні оприлюднив провідний американський суспільний мовник "CNN", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, навчання російська солдатня проходила на спеціальному полігоні неподалік Тегерану, інструкторами були представники Корпусу вартових Ісламської революції.

«Наявні у нас розвіддані показують, що російські військовослужбовці отримали від іранських знання та навички з опанування бойових безпілотних літальних апаратів. Процес навчання операторів дронів тривав останні кілька тижнів безпосередньо на території близькосхідної країни», – коментує ситуацію неназваний представник міністерства оборони США.

Американський чиновник уточнив, подібні навчання є частиною плану Ірану з системної підтримки ресурсої федерації, чий окупаційно-терористичний контингент зазнає безповоротних утрат на українському фронті.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що партію іранських дронів "Shahed 129" відправлено Каспійським морем до московії.

Читайте також:
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
вчора, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00
Війна
За словами Матеуша Моравецького, війна в Україні становить реальну загрозу і для Польщі
19 листопада, 15:38
Політика
В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.
18 листопада, 20:27