У Запоріжжі перевізники стали «мародерами»

ПОЛІТИКА
04.05.2022, 06:59
У Запоріжжі перевізники стали «мародерами»

Поки підрозділи Сил оборони України відбивають навалу російських окупантів, у тилу підприємливі ділки поновили здирництво співгромадян.

Так, мешканці Запоріжжя масово скаржаться на самовільне підвищення цін у маршрутних таксі, повідомив на своєму Telegram-каналі секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Як з'ясувалося, окремі приватні перевізники вимагають від пасажирів за проїзд не 8 гривень, як встановлено відповідним рішенням органу місцевого самоврядування, а всі 10.

«Ми вважаємо неприпустимим власне самовільне підвищення, яке відбулося без офіційного розпорядження та без відповідних законодавчих підстав. Тому готуємо зустріч із транспортниками та розробимо алгоритм наших подальших дій і обов'язково поінформуємо громадян про нього. Окремо хочу звернути увагу на те, що муніципальний транспорт продовжує працювати абсолютно безкоштовно. Вводити платний проїзд у тролейбусах та трамваях на час дії воєнного стану ми не плануємо», – заявив Анатолій Куртєв.

Окрім того, секретар міської ради наголосив, що влада Запоріжжя знає про дефіцит пального та його здорожчання, але вимагатиме від перевізників тримати ціни на проїзд "на довоєнному рівні".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Гадяцькій громаді на Полтавщині тестують нові приміські маршрути.

Читайте також:
Опінії
Тарифи на теплопостачання, водопостачання і водовідведення від комунальних монополістів Полтавської облради – одні з найвищих в Україні.
25 січня, 14:15
Полтава
На жителів Щербанівської громади чекає чергове зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті.
19.10.2021, 08:12
Полтава
Влада Пирятинської громади вимагає від президента, уряду і народних обранців не допустити зростання газових тарифів.
23.09.2021, 12:17
Полтава
6 та 8 гривень. У Полтаві підвищили вартість проїзду у громадському транспорті – тролейбусах та автобусах.
15.07.2021, 11:05
Опінії
Про нові тарифи на проїзд у мамаєвському міському транспорті...
12.07.2021, 10:26
Економіка
Ціна на газ в Україні сягнула рекордної позначки 15 грн за кубічний метр
02.07.2021, 09:55